Po rozmowie o rozwodzie, Jennifer Garner i jej małżonek Ben Affleck trochę się uspokoili, zaczęli karierę, przyjmując propozycje nowych projektów. Dzisiaj okazało się, że Garner zgodził się wziąć udział w nowej serii Lina Dunham, która nazywa się "Camping".

Лина Данэм

Lina Dunham

Lina opowiedziała trochę o nowym projekcie.

Ci fani, którzy śledzą kreatywność i życie 31-letniego Dunhama wiedzą, że zasłynęła z serialu "Dziewczyny", w którym była główną aktorką, scenarzystką i producentem wykonawczym. Ten film telewizyjny trafił na kanał HBO i odniósł spektakularny sukces. Wygląda na to, że nowy projekt Liny, który zresztą organizuje z Jennifer Conner, nie powinien być mniej udany, ponieważ informacja o fabule już sprawia, że ​​wiele osób się śmieje.

Лина Данэм начинает работу над новым сериалом

Co więc Lina i Jennifer oferują swoim widzom? Jak Dunham powiedział, że fabuła serii zostanie zbudowana wokół bardzo twardej i surowej Katarzyny, która próbuje kontrolować wszystko i wszystkich. Ona jest pod presją nie tylko swojej rodziny, ale także osób, z którymi musi się komunikować. Wszystko zmienia się po tym, jak wraz z rodziną udaje się świętować urodziny jej małżonki na łonie natury. Tam Catherine i goście przez jakiś czas będą musieli mieszkać na kempingu. Pasje zaczynają się nagrzewać, a główna postać stopniowo traci kontrolę nad zgromadzonymi gośćmi, wywołując w ten sposób burzę śmiechu i ogromną liczbę komediowych i absurdalnych momentów.

Дженнифер Гарнер

Jennifer Garner

Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedziła byłą żonę Bena Afflecka na Hawajach
  • Happy in Hawaii: Lindsay Sukus odwiedziła na planie Ben Affleck
  • Ben Affleck błysnął gigantycznym kolorowym tatuażem na plaży

Lina zaprosiła do głównej roli Garner

Pomimo tego, że w Stanach Zjednoczonych nie jest on akceptowany w nieznanych dotąd seriali, aby zdobyć gwiazdy światowej klasy, Dunham postanowił zaryzykować. Do roli Catherine zaprosiła Jennifer Garner, która jest pod ogromnym wrażeniem. Oto kilka słów na ten temat na konferencji prasowej, powiedziała 31-letnia Lina:

"Lubię Garner nie tylko jako aktorkę, ale także jako osobę, która ma bardzo subtelne poczucie humoru. Moim zdaniem jest ona doskonałą kandydatką do tej roli. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, kiedy się z nią skontaktowaliśmy, nas wysłuchała i niemal natychmiast zgodziła się wystąpić w filmie. Prawie wszystko jest gotowe do rozpoczęcia zdjęć. Muszę napisać dowcipy pod Garnerem dla scenariusza, żeby brzmiały dobrze. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak Garner będzie wyglądał jak Katherine. Najważniejsze jest to, że dostaliśmy to, a wszystko inne jest nieistotne. "
Лина не может дождаться начала съемок сериала