Wśród nadmuchiwane zabawki do odpoczynku na wodzie wraz z materacami i kółkami, piłki plażowe są bardzo popularne. Ich jasna kolorystyka jest bardzo popularna wśród dzieci, a wygoda transportu i przechowywania takiej piłki odróżnia je od modeli z gumy dmuchanej.

Piłka plażowa to zabawka nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Przyda się komuś, kto nie chce nosić ciężkiej piłki do siatkówki lub piłki nożnej na plaży, ale nie ma nic przeciwko graniu w gry mobilne.

A teraz porozmawiajmy o jakie nadmuchiwane piłki na plażę.

Która piłka plażowa do wyboru?

Wybierając piłkę w zwykłym sklepie internetowym, łatwo można się zgubić w różnych modelach. Jak ustalić, jakiej kuli potrzebujesz? Aby to zrobić, musisz wiedzieć o kryteriach różnicowania piłek plażowych:

  1. Przede wszystkim mają różny rozmiar lub, w tym przypadku, średnicę. Ten ostatni waha się od 40-130 cm, jak widać, podbicie jest wystarczająco duże, co oznacza, że ​​możesz precyzyjnie wybrać kulę swojego rozmiaru.
  2. Kule różnią się wzorem. Są przejrzyste i kolorowe, monotonne i mają jasne obrazy. Dzieci lubią piłki z obrazem swoich ulubionych postaci - może to być Kubuś Puchatek, SpongeBob, Wróżka Winx itp. Niektóre modele są wyposażone w piłki-grzechotki lub nadmuchiwane ryby, które znajdują się wewnątrz przezroczystej kulki. Regularna niebieska, zielona lub czerwona dmuchana piłka na plażę przypadnie do gustu dorosłym lub nastolatkom.
  3. Jakość dużych i małych nadmuchiwanych piłek jest trudna do przeszacowania. Każdy chce dostać za swoje pieniądze produkt z niezawodnego, gęstego winylu, najlepiej z podwójnym szwem. Piłka o dobrej jakości musi być odporna na ścieranie, wypalenie i uszkodzenia. Jest to ważne, ponieważ jest zwykle używane nie tylko do gier plażowych, ale także do pływania w wodzie. I jeszcze jedna rzecz dotycząca bezpieczeństwa: piłka nie jest liną ratunkową, więc nigdy nie zostawiaj dzieci, które nie umieją pływać samotnie na wodzie, nawet z nadmuchiwaną piłką.

Najpopularniejsze piłki plażowe i inne dmuchane produkty od producenta Intex.