Nowoczesny przemysł oferuje nam ogromny wybór dmuchanych zabawek do pływania. Dlaczego są potrzebne, jeśli wakacje na morzu, jeziorze lub innym stawie są bez nich możliwe? Dowiedzmy się, jakie są cechy takich zabawek.

Dlaczego potrzebujemy nadmuchiwanych zabawek do pływania?

Z reguły nadmuchiwane jaszczurki, orki, gekony, łabędzie i inne "żywe stworzenia" z PCW kupują dzieciom. Jednak dla dorosłych interesujące będzie igraszki w wodzie lub relaks, kołysząc się w rytm surfowania na oryginalnym dmuchanym materacu do pływania.

Twój syn lub córka z pewnością będzie zachwycony, jeśli kupisz nadmuchiwanego krokodyla, jednorożca lub, powiedzmy, rybę do pływania w otwartym basenie lub basenie. Te zabawne, zabawne zwierzątka są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych zabawek plażowych, a poza tym są nieocenione dla tych dzieci, które jeszcze nie nauczyły się pływać samodzielnie. Nadmuchiwany produkt, wypełniony powietrzem, niezawodnie trzyma dziecko na wodzie, a mama i tata nie muszą trzymać dziecka w ramionach ani pochylać się nad nim, utrzymując go ponad powierzchnią wody. Możesz zabrać dziecko ze sobą do wody, ale powinieneś bardzo uważać: nadmuchiwana zabawka, kółko lub materac nie zwalnia Cię z konieczności ciągłego trzymania dziecka w zasięgu wzroku.

Rodzaje nadmuchiwanych zabawek do pływania

Zabawki do rozrywki wodnej tylko na pierwszy rzut oka są takie same. Zaczynając wybrać najlepszy, zobaczysz, co one różnią się: Po pierwsze, według projektu. To wszystko dla ciebie, na czym dziecko będzie pływać - na krokodylu, wgnieceniu lub dinozaurie. A dla niego jest to bardzo ważne! Zabawki mogą być w różnych kolorach, matowe i przezroczyste. Wybierz najpiękniejszą zabawkę z zakresu nadmuchiwanych akcesoriów kąpielowych nie jest trudne, ponieważ dzieci uwielbiają wszystko jasne i kolorowe. Zabawka może być wykonana w formie nadmuchiwanej tratwy, koła lub materaca, rozmiar produktu może się również różnić. Z reguły każda zabawka jest ukierunkowana na konkretny wiek i wagę dziecka. Większość z nich jest zalecana do użytku od 3 lat.

Ponadto istnieją zabawki w kształcie koła lub łodzi zaprojektowanej dla najmniejszych. W nich zamiast jednego dużego otworu na całe ciało znajdują się dwa małe otwory na nogi. Przede wszystkim z przodu znajduje się głowa nadmuchiwanego zwierzęcia do pływania, dla którego wygodnie trzymać dłonie.

Bezpieczeństwo korzystania z zabawek na wodzie zależy od kilku czynników. Jest to obecność niezawodnych uchwytów uchwytów po bokach produktu, sznurka bezpieczeństwa i podwójnego zaworu. Sam materiał - winyl - powinien być mocny. Wszystkie te punkty powinny być wskazane w certyfikacie jakości kupowanego produktu.

Obecność kilku kamer umożliwia dalsze zwiększenie bezpieczeństwa zabawek. Z reguły dotyczy to tratw i materacy, w których konieczne jest oddzielne napełnianie różnych części. Wyciek powietrza w jednej z tych komór nie doprowadzi do całkowitego zalania, ale zbyt duża nadzieja na niezatapialność takiej zabawki nie powinna.

Niektóre zabawki są sprzedawane razem z zestawami naprawczymi. Jest to dość wygodne, ponieważ często nadmuchiwane zabawki do pływania są wycinane (jak na przykład na plażach koralowych Hurghada lub Sharm el-Sheikh ). Dotyczy to jednak tylko zabawek wykonanych z grubszego winylu i sprzedawanych po cenach wyższych od średniej.

Szczególnie popularne na rynku zabawek dmuchanych są produkty takich marek jak Intex, Bestway. Ale od zakupu produktów wątpliwej jakości i za zbyt niską cenę lepiej odmówić: mogą być wadliwe.

Zakup nadmuchiwanej zabawki pomoże dziecku przyzwyczaić się i przyzwyczaić do środowiska wodnego. To może być dobre wyjście z sytuacji, gdy dziecko boi się wejść do wody.

Nadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływania
Nadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływania
Nadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływaniaNadmuchiwane zabawki do pływania