Nawet w najbardziej ponurych urzędnikach i ważnych urzędnikach jasne, letnie słońce przynosi rozluźnienie. I gdzie się zrelaksować, jeśli nie na plaży morza , rzeka czy jakikolwiek inny zbiornik wodny? Aby lato wakacji na plaży było udane, nie można obejść się bez uroczych, psotnych i nawet trochę szalonych akcesoriów plażowych. Na przykład bez modnego nadmuchiwanego kółka do pływania w postaci ugryzionego pączka, który idealnie nadaje się do kąpieli, sesje zdjęciowe .

Nadmuchiwane koło "Pączek" - opis

Jeśli nie za imponujące rozmiary, koło pływackie "Pączek" może zostać użyte do stworzenia rąk doświadczonego eksperta kulinarnego - ta plaża jest tak jasna i realistyczna. Zewnętrzna średnica nadmuchiwanego pączka wynosi 120 cm, co pozwala mu wygodnie pomieścić nie tylko nastolatka, ale także dorosłą osobę o przyzwoitej karnacji. By the way, wykonane z koła z trwałego winylu, który jest w stanie wytrzymać obciążenie około 100 kg, co ponownie sprawia, że ​​jest to dość opłacalne przejęcie. "Donut" dostępny jest w dwóch kolorach: z różową i brązową glazurą. Tylna (dolna) strona akcesorium jest jednokolorowa jasnobrązowa, co sprawia, że ​​produkt kulinarny jest prawie kompletny. I nie obawiaj się, że w miejscu wymyślonego ukąszenia krąg szybko stanie się bezużyteczny - producent ostrożnie wzmocnił to miejsce grubszą warstwą winylu.

Gdzie kupić nadmuchiwane kółko "Bitten doughnut"?

Zdecydowano więc - idziemy w poszukiwaniu zabawnego i bardzo apetycznego akcesorium plażowego. Gdzie mogę kupić nadmuchiwany pierścień w postaci pączka?

Opcja 1 - rynek światowy "Amazon"

Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy opanowali wszystkie tajniki zagranicznych zakupów internetowych. Aby dokończyć zakup, będziesz potrzebować znajomości języka angielskiego i karty bankowej, która jest otwarta na dokonywanie płatności w sklepach internetowych. Nabycie będzie kosztować 12-16 USD bez kosztów międzynarodowej dostawy, a oczekiwanie na towar może zostać opóźnione o okres od dwóch tygodni do 2 miesięcy. Alternatywnie możliwe jest korzystanie z usług pośredników, którzy zajmą się wszystkimi uzgodnieniami dotyczącymi zakupu, ale wtedy koszty wzrosną o kolejne 10-20%.

Opcja 2 - chińska platforma handlowa "Aliexpress"

W przeciwieństwie do poprzedniego przypadku, nie trzeba znać języków obcych, aby dokonać zakupu na "AliExpress". Interfejs tej platformy transakcyjnej koncentruje się na konsumentach rosyjskojęzycznych, choć oczywiście z pewnymi niuansami. Zaletą tej opcji jest dostępność na stronie recenzji (czasem nawet ze zdjęciami) kupujących, którzy dadzą sobie pojęcie, jak bardzo produkt odpowiada opisowi reklamowemu. Ponadto strona posiada wiarygodny system ubezpieczenia transakcji, który gwarantuje zwrot pieniędzy w przypadku zagubienia towaru w drodze lub nie został wysłany przez sprzedawcę bez skrupułów. Okres oczekiwania na zakup może wynosić od trzech tygodni do dwóch miesięcy i zależy w dużym stopniu nadmuchiwane okręgi pączków pływackich od prędkości służb celnych i poczty. Ale oprócz kosztów samych towarów, nie będzie żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ większość sprzedawców zapewnia bezpłatną usługę dostawy. I dla siebie "Doughnut" tutaj konieczne jest podanie około 15 cu.

Opcja 3 - krajowe sklepy internetowe

Ta opcja jest odpowiednia dla najbardziej niecierpliwych plażowiczów, którzy są gotowi wydać dodatkowe pieniądze w zamian za możliwość zdobycia zabawnego akcesorium, nie tracąc czasu na długie oczekiwanie. Częściej niż nie, towary wystawione w takich sklepach są całkowicie identyczne z tymi sprzedawanymi na "Aliexpress", ale znacznie różnią się od niego pod względem wartości. Za przyjemność otrzymania "pączka" bez zwłoki, będziesz musiał zapłacić około 25-30 USD.