Lato spędzone w domku to świetny sposób, aby się polepszyć, zaczerpnąć świeżego powietrza do przyszłego użytku, zjeść jagody. Dla rodziców opiekujących się tym razem jest to doskonała okazja, by złagodzić dziecko i wypełnić jego ciało deficytem witaminy . A dla właściwego odpoczynku i stwardnienia, procedury wodne są po prostu konieczne.

Rzeka i jezioro w pobliżu - to cudowne. Ale nie wszyscy mają tyle szczęścia i zawsze są obawy o bezpieczne dno i czystość zbiornika. Ale z basenem na terenie wiejskiego domu te problemy nie będą dokładnie takie.

Dzieci z wielkim entuzjazmem i podziwem dla nadmuchiwanych basenów, zwłaszcza ze zjeżdżalnią i innymi akcesoriami do gier - fontanny, pierścienie, piłki, siatki itp.

Cechy nadmuchiwanych basenów dla dzieci ze wzniesieniem do dawania

Nadmuchiwane wzgórze z basenem może być parkiem mini-aqua, zwłaszcza jeśli zawiera elementy rozrywkowe, takie jak huśtawki, tarpany, piłki wodne. Jednak ze względu na znaczną wysokość suwaka, ten projekt jest zwarty i bezpieczny, nie jest wywoływany. Prawdopodobnie poznałeś te kompleksy na plaży. Do użytku prywatnego, zwłaszcza w rodzinie z małymi dziećmi, takie modele nie są odpowiednie.

Wkrótce potrzebujesz małego basenu dla dzieci z nadmuchiwanym dnem i suwakiem. Ze względu na zwartość, możesz zabrać go ze sobą na wakacje. W kształcie takie baseny są owalne, okrągłe, prostokątne. Z reguły są bardzo kolorowe i jasne.

Obecność miękkiego nadmuchiwanego dna chroni dziecko przed wstrząsami i urazami podczas pływania i zjeżdżania ze zbocza. Nie możesz martwić się o bezpieczeństwo dziecka, a jednocześnie nie pozostawiać dzieci w basenie bez opieki.

Ponadto, dla bezpieczeństwa dzieci, regularne czyszczenie i konserwacja basenu. Na szczęście dzisiaj jest wiele gotowych produktów do uzdatniania wody. Duże śmieci muszą zostać złapane za pomocą siatki, a na dole i na ścianach znajdują się podwodne odkurzacze.

Liderzy na rynku basenów nadmuchiwanych

Najpopularniejszymi producentami basenów nadmuchiwanych na dzień dzisiejszy są INTEX, Mondo, Bestway i Smoby. Niewidoczne, najbardziej znane i przetestowane nadmuchiwane baseny dla dzieci ze zjeżdżalnią to produkty Intex.

Od ponad dekady firma produkuje wysokiej jakości urządzenia nadmuchiwane, stale ulepszając i ulepszając technologie i materiały, więc kupowanie ich produktów nie może wątpić w jakość i bezpieczeństwo basenów dla ich dzieci.

Nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 1Nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 2nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 3
nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 4nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 5nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 6
Nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 7nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 8nadmuchiwany basen ze zjeżdżalnią 9