Palatyn to jeden z klasycznych atrybutów damskiej garderoby. Ten szeroki długi szal o prostokątnym kształcie dodaje obrazowi elegancji i uroku. To akcesorium jest odpowiednie w zimie i latem. Tak więc na zimę modele kaszmirowe z frędzlami lub futrzanymi wykończeniami są idealne, a na ciepły sezon - lekki jedwab lub szyfonowe peleryny. Jednak aby założyć tę pelerynę, wyglądać naprawdę pięknie i elegancko, musisz być w stanie nosić ją prawidłowo. Jak związać plantina na szyi, jak nosić go z wieczorową suknią lub płaszczem, postaramy się zrozumieć ten artykuł.

Sposoby wiązania tippet

Kaszmirowy tippet będzie doskonałym dodatkiem do klasycznego fartucha, futra, kożuszka lub modnej puchowej kurtki. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak zawiązać stułę na płaszczu. Istnieje kilka typowych opcji.

  1. Możesz owinąć stułę wokół szyi, pozostawiając jej końce swobodnie zwisające lub związać je w luźny węzeł.
  2. Wyrzuć akcesorium na jedno ramię lub wsuń jego końce pod pas płaszcza.
  3. Przywiąż pelerynę do szyi w formie tradycyjnego lub, na przykład, paryskiego węzła.
Elegancki dodatek do sukienki

Palatyn może być świetnym dodatkiem nie tylko do odzieży wierzchniej. Tak więc, lekkie jedwabne, brokatowe i solidne aksamitne modele idealnie komponują się z opcjami koktajlowymi i wieczorowymi. Akcesoria można łączyć z sukienką odpowiednio do odcienia lub kontrastu.

Do specjalnych wydarzeń nadają się modele ze złota, srebra, ciemnego błękitu, wina, śmietanki lub szmaragdowej zieleni. Peleryna może być monofoniczna lub ozdobiona frędzlami, haftem, wzorem koralików, cekinów lub złotych nici. Na oficjalne spotkania modele walizek z paletami pasują do stroju lub sukienki w kolorze. Jest to korzystne, jeśli są wykonane z miękkiego jedwabiu.

Istnieje sporo sposobów, aby zawiązać tippet na sukience. Można go rzucić na łokcie lub ramiona, związać końce plantiny pod piersią lub poszyć na ramieniu piękną broszką lub specjalną zdobioną szpilką.

Palatine może być łatwo stosowany w codziennym użytkowaniu. Wyglądają dobrze z kurtkami, kurtkami, swetrami, bluzkami i zwykłymi ubraniami. Jasne modele staną się "podświetleniem" obrazu i "rozrzedzą" nawet najbardziej lakoniczny strój, zamieniając go w celowo kobiecy. Zawiń kilka razy wokół szyi dekolt lub rzuć go na ramiona - stylowy wygląd jest gotowy. Uwolnij swoją wyobraźnię, a sukces jest gwarantowany!

Jak zawiązać tippet 1Jak zawiązać tippet 2Jak zawiązać tippet 3
Jak zawiązać tippet 4Jak związać tippet 5Jak zawiązać tippet 6
Jak zawiązać tippet 7Jak zawiązać tippet 8Jak zawiązać tippet 9