Stuła to piękny i wszechstronny dodatek dla pań, który nigdy nie wychodzi z mody. Mogą przykryć ramiona przy złej pogodzie, pięknie udrapować je jak poncho, użyć go jako szalika, dobrze dopasować do czapki lub kapelusza, lub jako niezależny nakrycie głowy. Tak więc w bieżącym sezonie wiosenno-letnim 2013 r. Palatyn znów jest w modzie. U góry stylowego Olympusa naturalne tkaniny - najdelikatniejsza wełna, kaszmir, jedwab i bawełna. Dopuszczalne są hafty, szycie, wstawki z błyszczących nici. Główne zalecenie dotyczące właściwego wiązania tippet jest następujące: to akcesorium powinno być harmonijnie połączone z całym obrazem. Można to osiągnąć na dwa proste sposoby:

  1. Wybierz tippet w tych samych odcieniach, co główny strój. Dzięki poprawnej kombinacji kolorów możesz uzyskać gotowy obraz, który będzie wyglądał bardzo efektownie.
  2. Aby użyć tego akcesorium w przeciwieństwie - wtedy będzie korzystne, aby się wyróżniać, stanie się swoistym wyróżnikiem całego wyglądu jako całości. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym przypadku pozostałe elementy, które składają się na wygląd, powinny być ograniczone pod względem kroju, sylwetki i koloru.

Jak pięknie zawiązać tippet na głowie?

Styliści zalecają eksperymentowanie na różne sposoby, aby znaleźć najbardziej odpowiedni dla unikalnych danych zewnętrznych kobiety. Oto główne z nich:

  1. Konieczne jest pokrycie głowy owinięciem tak, aby jej dwa końce były równe długości i znajdują się z tyłu głowy. Następnie możesz obrócić oba końce, aby utworzyć ciasną uprząż, a następnie obrzucić ją wokół głowy i wypełnić pozostałym ogonem.
  2. Ta opcja jest podobna do pierwszej, tylko wyposażenie jest ustawione w taki sposób, że jej równe końce nie opadają z tyłu głowy, lecz przeciwnie, od strony czoła. Ponadto opaska uciskowa jest skręcona, obraca się wokół obwodu, a następnie ogon jest starannie uzupełniany.
  3. "Przedszkole". Produkt umieszcza się na głowie tak, aby równe końce znajdowały się z tyłu głowy. Są przywiązani do najprostszego węzła. Darmowe części można pozostawić tak, jak są - jest to idealne na lato, obraz plaży. Oszałamiająco w połączeniu z ciemnymi okularami i dużymi kolczykami. Lub możesz drapać końce wokół szyi - to prawda w chłodne dni.

Oczywiście to nie wszystko, jak zawiązać tippet na głowie. Każda kobieta mody może pokazać swoją wyobraźnię, że to akcesorium wyglądało najkorzystniej, niezwykle i oszałamiająco.

jak pięknie zawiązać tippet 1jak pięknie zawiązać tippet 2jak pięknie zawiązać tippet 3
jak pięknie zawiązać tippet 4jak pięknie zawiązać tippet 5jak pięknie związać stułę 6
jak pięknie zawiązać stułę 7jak pięknie związać stułę 8jak pięknie zawiązać stułę 9