Zemsta jest destrukcyjnym uczuciem, ale jeśli nie można pozbyć się pragnienia, by uzyskać choćby pozytywne i autosugestia, musisz działać. Następnie powiemy Ci, jak możesz zemścić się na osobie, która Cię obraziła.

Jak zemścić się za zniewagę?

Zanim zaczniesz zemstę, powinieneś wziąć pod uwagę fakt, że przywracając sprawiedliwość, nie możesz przekroczyć prawa. Oznacza to, że jeśli w wyniku zemsty zostanie wyrządzona szkoda dla zdrowia lub własności osoby, mściciel będzie musiał ponosić odpowiedzialność. Dlatego też pożądane jest, aby wybrać skuteczne, ale całkiem legalne.

Zasady zemsty, których niepożądane jest naruszenie:

  • nie należy przekraczać granic sprawiedliwości - szkoda musi odpowiadać wyrządzonej szkodzie;
  • trzeba myśleć o konsekwencjach - zemsta nie powinna wywoływać wrogości "krwi";
  • Trzeba działać niezależnie - nie angażować obcych w zemstę;
  • Wskazane jest zatrzymanie się, aby sprawca się uspokoił, a ponadto "Zemsta jest daniem, które jest zjedzone na zimno".

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na zemstę jest zareagowanie tą samą monetą. Zmieniony małżonek - zmiana w odpowiedzi na wybór bardziej udanego i atrakcyjnego mężczyzny. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy zemsta przyniesie przyjemność, czy tylko przyniesie gorycz i nieprzyjemność wrażenia .

Ale jeśli nie chcesz iść do sprawcy, możesz zacząć od ignorowania. I musisz to zignorować, aby osoba sama zaczęła wątpić w jego materialną egzystencję. Metoda ta jest szczególnie skuteczna w przypadku osób, które czekały na odpowiedź, i otrzymała jedynie lodowatą obojętność.

Jak inaczej możesz zemścić się na osobie, która Cię obraziła: aktywnej zemście

Jedna z metod aktywnej zemsty - dowód własnej przewagi. Aby go wdrożyć, musisz spojrzeć na sprawcę i nakreślić punkty, w których lepiej jest uderzyć. Nie trzeba obrażać osobiście, po prostu komentować mimochodem "babci" perfumy z mody, wskaż błąd popełniony w raporcie, ośmieszyć pochwałę.

Aby pomścić właściciela samochodu na różne sposoby. Na przykład przyklej wycieraczki do szkła za pomocą kleju. Lub posmaruj klamki drzwi wazeliną lub gwaszem, które są bardzo trudne do czyszczenia. Na koniec, wlać pod spód z odpadów samochodowych, a następnie właściciel jest torturowany w poszukiwaniu nieszczelności.

Jeśli sprawca jest godny kłopotu, możesz przystąpić do działań, które, jeśli mściciel upadnie, mogą doprowadzić do sporów sądowych z organami ścigania. Na przykład można wstrzyknąć strzykawkę z zawartością jajka kurzego pod tapicerką samochodową. Po kilku dniach w kabinie panuje tak obrzydliwy zapach, że miejsca prawdopodobnie będą musiały się zmienić.

Innym skutecznym sposobem na zemstę jest zorganizowanie fali spamu przez telefon i wysłanie e-maila do osoby prześladowczej. A do tego wystarczy podpisać go na różnych towarach i usługach, a co najważniejsze - nieprzyzwoicie. Przynajmniej spowoduje to podrażnienie, co najwyżej - jak zemścić za obrazę przeciążenie komputer i telefon.

Jak zemścić się na zniewadze komendanta?

Zemsta wodza musi być starannie przemyślana, w przeciwnym razie konsekwencje mogą być niepożądane dla mściciela. Jeśli boss jest niekompetentny, ale jest przyzwyczajony do tego, że jego podwładni korygują jego błędy, powinien przestać to robić. A jeśli jest to możliwe, celowo wprowadzajcie poważne nieścisłości w jego mowie lub raporcie. Kierownictwo najwyższego szczebla raczej nie będzie się z tego cieszyć, a groźba zwolnienia może wisieć nad sprawcą.

Jeśli firma zdecydowała się śledzić firmową pocztę elektroniczną, możesz podpisać sprawcę do biuletynu z różnych źródeł seksu. Właśnie to usługa bezpieczeństwa i administratorzy będą "radować się", przeglądając jej pocztę. Podobny sposób to zamówienie w imieniu szefa zabawki ze sklepu erotycznego i dbanie, aby kurier przybył podczas ważnego spotkania lub z maksymalną obecnością zespołu.