Wielu lekarzy i trenerów zapewnia, że ​​dobry odcinek jest kluczem do sukcesu, ponieważ elastyczni ludzie nie mają problemów z plecami i nogami, nie wiedzą, co to jest odkładanie soli i osteochondrozy. Wiele osób jest zainteresowanych tym, jak usiąść na sznurku w ciągu jednego dnia i czy jest to możliwe. Może cię to rozczaruje, ale nie da się osiągnąć takich wyników bez poważnych obrażeń. W ciągu kilku dni tylko dzieci mogą siedzieć na sznurku, w którym stawy i więzadła są bardzo ruchliwe. Więcej dorosłych musi pracować i spędzać dużo czasu, aby osiągnąć sukces.

Jak nauczyć się siedzieć na podziały?

Jak już powiedzieliśmy, nie będzie można siedzieć na sznurku przez 1 dzień, ponieważ jest to traumatyczne i prawie niemożliwe, ale przy regularnym szkoleniu każdy ma możliwość sukces w tym przypadku. Na początek trzeba zrozumieć, do kogo w ogóle nie jest konieczne rozpoczęcie szkolenia. Rozciąganie jest zabronione osobom, które doznały poważnych urazów kręgosłupa, mają pęknięcia w kościach, a także cierpią z powodu wysokiego ciśnienia krwi.

Przydatne wskazówki, jak siedzieć na sznurku w krótkim czasie:

  1. Lekcja powinna rozpocząć się od rozgrzania mięśni. W tym celu będą działać wszystkie podstawowe ćwiczenia, np. Bieganie, bieganie, skakanie itd. Rozgrzewka pozwoli przygotować mięśnie i zmniejszyć ryzyko doznania obrażeń.
  2. Podczas wykonywania złożonych mięśni należy rozluźnić się. Każdy dyskomfort i tym bardziej ból sygnalizuje, że konieczne jest przerwanie okupacji.
  3. Podczas wykonywania całego kompleksu należy kontrolować, czy tył jest płaski. Ponieważ w zgiętym rodzaju więzadła i mięśnie stają się nieelastyczne.
  4. Rozumiejąc, jak rozciągnąć, aby usiąść na sznurku, warto wspomnieć o tak ważnym niuansie, jak to jest prawidłowe oddychanie . Powinno być spokojne i gładkie, bez żadnych opóźnień.

Na pierwszym etapie powinieneś ćwiczyć co drugi dzień i po tym, jak mięśnie przyzwyczają się do obciążenia, musisz ćwiczyć codziennie i nie krócej niż pół godziny.

Jak szybko i skutecznie siedzieć na sznurku - Ćwiczenia

Rozważ najskuteczniejsze ćwiczenia, z których możesz zrobić kompleks do użytku domowego.

Ćwiczenie nr 1 . Warto zacząć od ataków. Zrób krok do przodu i usiądź na nodze, aby uzyskać kąt 90 stopni w kolanie. Noga, którą zostawiono, założyć na kolano. Powoli przesuń miednicę do przodu, gdzie trzeba pozostać przez chwilę, a następnie powróć do pozycji wyjściowej. Czas trwania ćwiczenia wynosi co najmniej 1,5 minuty. Zrób to samo dla drugiej nogi.

jak siedzieć na sznurku w krótkim czasie

Ćwiczenie nr 2 . Jeśli interesuje Cię jak szybko usiąść na sznurku, konieczne jest wykonanie tego ćwiczenia podczas treningu. Aby rozciągnąć mięśnie, jedną nogę, zgiętą w kolanie, upuść tak, aby znalazła się między twoimi rękami. Kolejna prosta noga powinna znajdować się z tyłu. Powoli pochyl się do przodu i opuść głowę. Czas trwania ćwiczenia wynosi 2,5 minuty. Powtórz na drugiej nodze.

jak siedzieć na sznurku w jeden dzień

Ćwiczenie nr 3 . Z poprzedniej pozycji startowej odsunąć miednicę do tyłu, aż przednia noga będzie prosta. Druga noga powinna być zgięta w kolanie. Ręce opierają się o biodra i powoli pochylają się do przodu i do dołu. W ostatnim punkcie zostań na chwilę. Ćwiczenia rozciągną ścięgno podkolanowe. Czas oczekiwania wynosi co najmniej 1 minutę.

jak rozciągnąć, by usiąść na sznurku

Ćwiczenie 4 . Połóż się na podłodze na plecach. Jedna noga ugina się w kolanie, a druga - podnosi się prosto. Chwyć nogę dłońmi i narysuj ją sobie w najwyższym stopniu. Nie rób gwałtownych ruchów. Czas oczekiwania to 1 min. Zmień nogi i powtarzaj od nowa.

Jak szybko i skutecznie siedzieć na sznurku

Wykonaj 10-15 powtórzeń każdego ćwiczenia.