Wiele dziewcząt w pełni zdaje sobie sprawę z niedoskonałości ich sylwetki, ale absolutnie nie może zebrać i zacząć tracić na wadze. Myśli przychodzą na myśl, że jest to zbyt długa i trudna, i rzeczywiście lepiej jest zacząć w poniedziałek. Wiele osób poważnie martwi się, jak zmusić się do utraty wagi. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, dlaczego niektóre kobiety z powodzeniem tracą na wadze i wspierają ją, inni przechodzą z jednej diety na inną bez widocznych rezultatów, a jeszcze inni oddają się myśli, że pewnego dnia będą mogli zacząć działać.

Kiedy lepiej zacząć tracić wagę?

Ponieważ raczej trudno jest stracić na wadze, wiele osób odkłada to na "poniedziałek" i inne mityczne, bezsensowne okresy, w których oczywiście nic się nie dzieje. Musisz zacząć tracić na wadze, kiedy strzałka właśnie się wkradła. Nowo zebrane 2-3 kg jest znacznie łatwiejsze do usunięcia niż stabilna, długo nabyta waga. Im szybciej przejdziesz do biznesu, tym większy sukces odniesiesz sukces!

Motywacja do utraty wagi

Motywacja - najważniejsze w odchudzaniu. Jeśli nie widzisz jasno celu, to nigdy go nie osiągniesz. Więc musisz się zmotywować. Aby to zrobić, odpowiedz jedno proste pytanie: dlaczego chcesz schudnąć?

Jeśli nie rozumiesz, dlaczego niektóre ograniczenia są potrzebne, nie podejmiesz się ich. Niewielu ludziom można pomóc po prostu przez pragnienie bycia piękniejszym. Wielu ma świetny widok na ich najbardziej niefortunne zdjęcia, gdzie widać złogi tłuszczu i uszkodzoną figurę. W tym samym celu możesz po prostu rozebrać się przed lustrem. Szczególnie dobry dla tych, którzy byli szczupli, ale odzyskani, spójrzcie na zdjęcia przed i po. Jest otrzeźwiający i sprawia, że ​​poważnie myślisz o postaci.

Dodatkową motywacją może być chęć polubienia twojego partnera, możliwość noszenia rzeczy mniejszych po rozmiarze, gładszego wyglądu w stroju kąpielowym lub szortach, udowodnienia swojej dziewczynie, że nie jesteś słabo ukształtowanym kawałkiem mięsa itp. Cokolwiek to jest, ważne jest, aby naprawdę Cię dotykał i sprawia, że ​​działasz - jest to motywacja do utraty wagi.

Po prostu nie możesz sobie wyobrazić poczucia dumy i samozadowolenia, które rozleje się przyjemnym ciepłem po całym ciele w momencie, gdy staniesz na wadze i uświadomisz sobie, że możesz osiągnąć swój cel! To znacznie większa przyjemność niż słodycze, ciastka i tłuste potrawy.

Jak się schudnąć?

Aby zmusić się do zrobienia samego siebie, musisz zrobić plan, jak zacząć tracić na wadze. Robi się to po prostu: odpowiedz na poniższe pytania lub lepiej, napisz swoje odpowiedzi:

  1. Wiek, wzrost, waga, objętość klatki piersiowej, obwód talii, bioder, bioder i nóg, szyi i innych parametrów, które Cię interesują.
  2. Ile chcesz ważyć w kilogramach? A może potrzebujesz talii? Ważne: liczba powinna być realna i pożądane jest wprowadzenie limitu normy dla twojego wzrostu. Najprostsza formuła obliczania normy: wysokość -100cm -10% wysokości = idealna waga. Na przykład, obliczenia ze wzrostem 170: 170-100-17 (to jest 10% z 170) = 53. Jest to idealna waga i plus minus 5 kg w obu kierunkach jest prawidłowym wskaźnikiem.
  3. Aż do tego czasu potrzebujesz osiągnąć pożądaną stawkę? Pomyśl o tym naturalnie jak zacząć schudnąć utrata masy ciała nie jest szybsza niż minus trzy do czterech kilogramów na miesiąc!
  4. Ile czasu dziennie chcesz poświęcić, aby twoje ciało stało się piękne?
  5. Zobacz popularne systemy odchudzania (ale nie diety). Nie jest to wydarzenie krótkoterminowe, musisz wybrać, co możesz obserwować przez cały czas: prawidłowe odżywianie, surowe jedzenie, wegetarianizm, system "-60". Wybierz najlepszą opcję.

Teraz wszystko jest gotowe, nadszedł czas, aby zrezygnować z cukru w ​​herbacie i słodyczy na słodycze. I wszystko, pomyśl, że osiągnąłeś pierwsze sukcesy, a potem tylko sport lub taniec i twój nowy system zasilania!