Aby szybko pozbyć się zbędnych kilogramów, należy zastosować metody, które oczyszczają jelita i pozwalają usunąć nadmiar wilgoci z organizmu. Każdy będzie w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Aby zresetować 1 kg na 1 dzień, możliwe jest to zarówno przy pomocy oczyszczania jelit, jak i przy pomocy specjalnych diet.

W pierwszym przypadku musisz całkowicie zrezygnować z jedzenia i wody. W tym okresie zaleca się, aby moczopędny , uprawiaj jogging, a także jakikolwiek sport, aby zwiększyć potliwość. W ten sposób można stracić nie tylko kilogram wagi dziennie, ale i więcej. Tutaj wszystko zależy od początkowej masy ciała. Warto zauważyć, że ta metoda utraty wagi nie jest odpowiednia dla wszystkich, ponieważ może zaostrzyć istniejące przewlekłe choroby.

Jak rzucić 1 kg dziennie?

Kolejnym skutecznym i popularnym sposobem szybkiego schudnięcia o 1 kg dziennie jest ścisła dieta. Jednak codzienne ograniczenie w żywności może pozbyć się kilograma masy ciała, ale nie z tłuszczu.

Metody odchudzania w ciągu jednego dnia mają pewne cechy, które powinny być przestrzegane w sposób obligatoryjny. Menu dietetyczne na 1 kg dziennie jest następujące:

  • 6 rano - zielona herbata bez cukru i jej substytut;
  • 8 godzin - jajko na twardo;
  • 10 godzin - 100 g gotowanych rodzynków;
  • 12 godzin - 100 g gotowanej piersi z kurczaka;
  • 14 godzin - 250 ml. świeżo ściśnięte sok pomidorowy ;
  • 16 godzin - gotowane jajko;
  • 18 godzin - świeże jabłko;
  • 20 godzin - 250 l. kefir.

Te produkty nie mogą być solone.

Jak widać, taka dieta obejmuje osiem posiłków w ciągu dnia. W ten sposób organizm otrzyma nie więcej niż sześćset kalorii. To nie wystarcza do normalnego funkcjonowania wszystkich ważnych systemów, więc nie zaleca się trzymania się takiej diety dłużej niż jeden dzień. Należy również pamiętać, że spożycie żywności powinno być zgodne z określonymi godzinami. Odejście od przedstawionego harmonogramu jest zabronione.

dieta 1 kg dziennie

Ta metoda odchudzania szybko straci na wadze i będzie wyglądać szczuplejsze w jamie brzusznej.

Aby zresetować 1 kg na 1 dzień, jest to również możliwe dzięki diecie na owocach, która jest obliczana na dzień i żarliwie zatrudniona przez sport. Te środki razem dadzą pożądany rezultat. Aby osiągnąć ten cel, należy używać nie więcej niż kilogram każdego owocu dziennie, robić aerobik, fitness lub jogging. Dieta jest uważana za skuteczną, ponieważ owoce i warzywa są pokarmami, które mają negatywny wpływ na kalorie. Do ich przetworzenia organizm wyda więcej energii, niż dostanie.

Wszystkie powyższe metody są szkodliwe, więc najlepiej jest nadal próbować normalizować wagę za pomocą dłuższych metod odchudzania.