W seksie dziewczyna ma pewne zalety, na przykład możliwość cieszenia się na wiele sposobów. Istnieją różne rodzaje orgazmów, a wiele z nich w większości przypadków nie jest znanych zwykłym ludziom. Do tej kategorii można przypisać orgazm odrzutowy, ponieważ wielu nie tylko nie wie, jak go zdobyć, ale co to znaczy. Pisarze kobiecych romansów i miłośników seksualnej przyjemności zapewniają uczucie rozkoszy podczas orgazm dyszy , niemożliwe jest porównanie z niczym, dlatego ważne jest szczegółowe zrozumienie tego tematu.

W jaki sposób dziewczyna otrzymuje orgazm?

Najpierw dowiemy się, co ta koncepcja oznacza sama. Podczas orgazmu, dziewczyna z obszaru cewki moczowej jest w niekontrolowany sposób wystawiona na działanie strumienia płynu, który nie przypomina moczu. Ważne jest, aby pamiętać, że jest to strumień, a nie kropla, stąd nazwa orgazmu. W większości przypadków uwalniane jest około 50 ml. W porównaniu z moczem, płyn jest białawy i ma gęstszą konsystencję, a także nie ma zapachu. Do chwili obecnej istnieje wiele różnych teorii, z których wydalana jest ciecz. Na przykład, wielu uważa, że ​​istnieją pewne gruczoły w cewce moczowej, inna opinia jest taka, że ​​punkt G.

Zdobądź taki rodzaj orgazmu jest znacznie trudniejszy niż zwykle, ponieważ będziesz musiał zwracać uwagę na wiele części ciała. Przede wszystkim dotyczy punktu G, a także łechtaczki i innych części ciała.

Jak nauczyć się orgazmu jet:

  1. Wszystko zaczyna się od wstępnych pieszczot, które są bardzo ważne dla rozgrzania kobiecego ciała. Twoim zadaniem jest uzyskać jak najwięcej emocji i złapać niezbędną falę. Ważne jest, aby użyć maksymalnej liczby punktów erogennych, które każda osoba znajduje się na różne sposoby. Dziewczyna powinna postarać się zrelaksować i pozbyć się wszystkich obcych myśli, które są zrzucane z właściwej fali.
  2. Po tym, jak pragnie się ruszyć, partner powinien wejść do palca wskazującego lub środkowego palca i dotknąć pożądanego punktu G. W jego stymulacji ważne są częste i intensywne ruchy. W tym momencie nie zapominaj o łechtaczce, która może pieścić mężczyznę, cóż, lub samą kobietę.
  3. Aby uzyskać orgazm odrzutowy, powinieneś udać się na stosunek seksualny, ponieważ bez niego nie można osiągnąć szczytu. Ważne jest, aby wybrać postawę, która prowadzi do maksymalnego kontaktu między prąciem a przednią ścianą pochwy, gdzie znajduje się punkt G . Najsłynniejsza pozycja to sytuacja, w której mężczyzna wchodzi z tyłu lub jest na szczycie. Rada - jeśli mężczyzna znajduje się na górze, kobieta powinna umieścić poduszkę pod jej udami, co pozwoli na zmianę tempa i rytmu ruchu.
  4. Podczas stosunku seksualnego musisz nadal pieścić łechtaczkę. Jeśli wszystko zostanie wykonane prawidłowo, to po chwili dziewczyna poczuje zbliżający się orgazm, który będzie podobny do odczuwania, jak podczas oddawania moczu. Ważne jest, aby nie wstrzymywać się. jak zdobyć dziewczynę z orgazmem strumieniowym Kiedy kobieta osiągnie orgazm, zaczerwienienie zacznie się wyróżniać.

Czas trwania orgazmu zależy od siły jego manifestacji. Wiele kobiet twierdzi, że odczuwało multiorganizm, który objawia się od razu z kilkoma napięciami przyjemności. W tych minutach prawie niemożliwe jest kontrolowanie siebie. Oczywiście, po raz pierwszy, aby osiągnąć orgazm, niewiele osób odnosi sukcesy, ale jeśli ciągle eksperymentujesz, dziel się z partnerem swoimi uczuciami i pragnieniami, a następnie cel zostanie osiągnięty.

Jeśli jesteś zainteresowany, jak uzyskać orgazm odrzutowy sam, możesz użyć tego samego schematu, ale tylko rola mężczyzny powinna wykonać dildo. Nie lękaj się swoich pragnień, a wtedy z pewnością poczujesz prawdziwą przyjemność.