Tradycja dekorowania zielonego piękna jest nieśmiertelna. Ludzie robili to i robią to przez cały czas iw każdych okolicznościach, ponieważ choinka jest najważniejszym symbolem Nowego Roku. Z biegiem lat może zaistnieć niewielka zmiana w sposobie dekoracji, a same dekoracje są nieco zmienione. Zobaczmy, jak możesz ozdobić nowoczesną choinkę, aby była stylowa i piękna.

Jak ozdobić piękną choinkę?

  1. Nawet w dzieciństwie staraliśmy się naśladować śnieżycę naszej choinki, dekorując jej gałęzie i dno kawałkami białej bawełny. Dzisiaj istnieje bardziej nowoczesna metoda - wykorzystanie sztucznego śniegu. Dzięki niemu stworzysz najbardziej konieczny świąteczny obraz dla piękna lasu. Wystarczy rozpylić produkt na samych końcach igieł, tak jakby były ledwo priporoshil świeżym śniegiem.
  2. Girlanda jest istotnym atrybutem dekoracji choinki. W sprzedaży jest mnóstwo różnych świątecznych lampek. To, co wybierzesz - migające jasne światło lub jasne i wielokolorowe latarki, to kwestia gustu. Najważniejsze jest to, że girlanda tworzy odpowiedni świąteczny nastrój.
  3. Piłki i łuki. Jeśli zrobisz je w jednym kolorze, drzewo będzie wyglądać bardzo stylowo. Po prostu nie ma nic więcej na choinkę - maksymalnie, kilka koralików.

Jak ozdobić choinkę własnymi rękami?

Jeśli istnieje chęć stworzenia dekoracji choinki własnoręcznie, możesz doradzić trzem najbardziej nie do pobicia opcji:

  1. Szyszki jodły. Możesz je zebrać w pobliskim lesie. Możesz powiesić nieprzetworzone stożki, wtedy drzewo będzie wyglądać bardzo naturalistycznie. Ale możesz pokryć je srebrną lub złotą farbą. Wtedy będą wyglądać jak świąteczny ornament. I możesz tworzyć różne stożki za pomocą stożków. figurki , przywiązując do nich nogi, głowy, ogony.
  2. Płatki śniegu. Można je wykonać z różnych materiałów - papieru, pianki, drewnianych patyczków, a nawet patyczków do czyszczenia uszu. Najważniejsze - są zawsze związane z choinką.
  3. Snowmans Mogą być wykonane z ciasta solnego, pianki, filcu, wszelkich innych tkanin, guzików i innych materiałów złomu.

Jak ozdobić choinkę na ulicy?

Jeśli masz szczęście, aby świętować Nowy Rok poza miastem, gdzie masz futrzaną piękność na dziedzińcu domu, musisz zdecydować, jak ozdobić choinkę. W tym przypadku pomożecie niezniszczalnym sklepom lub domowe świąteczne zabawki . Najważniejsze jest to, że kask nie wypływa ze śniegu i że sami nie powinni być przemoczeni.

Oprócz zabawek można i trzeba ozdobić drzewo "deszczem" i innymi błyszczącymi błyskami, które nie obawiają się opadów. Ale elektryczna girlanda, nie przeznaczona do ulicznego umieszczania, lepiej nie używać. Jednak istnieje wiele girland ulicznych na sprzedaż, więc ta dekoracja jest również dostępna dla Ciebie.

jak ozdobić choinkę1jak ozdobić choinkę2jak ozdobić drzewo
jak ozdobić choinkę4jak ozdobić choinkę5jak ozdobić drzewo
jak ozdobić choinkę7jak ozdobić drzewoniż dekorowanie drzewa9