Przez długi czas posiadanie jasnego i interesującego stylu stało się przepustką do wspaniałej przyszłości nie tylko dla mężczyzn, ale także dla kobiet. Zawsze jest interesujące dla ludzi komunikowanie się i pomaganie tym, którzy są życzliwi, a ponadto pomaga rozwiązać wiele fundamentalnych pytań życiowych - stworzyć rodzinę z ukochaną osobą, aby odnieść sukces w karierze itp. Dlatego nie będziemy się rozwodzić nad wyjaśnieniem zrozumiałych prawd i zaczniemy rozwijać plan - jak stworzyć swój styl.

Literatura edukacyjna

Dobre dane zewnętrzne - piękne twarze i postacie nie wystarczą, aby rozwinąć swój styl. Musi być zrobione starannie i profesjonalnie. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie twórcy obrazu, stylisty i wizażystki, tak jak gwiazdy. Dlatego zwykli ludzie muszą samodzielnie uczyć się niektórych lekcji.

W tym celu odpowiednia jest specjalna literatura dydaktyczna. Kiedy mówimy o kobiecym stylu, nie możemy sobie tego wyobrazić bez kobiety, a zatem niemożliwe jest ograniczenie się tylko do zewnętrznej strony pytania.

Książki zawierające wskazówki dotyczące zachowań, autopromocji, selekcji ubrań i ogólnie obejmują główne zagadnienia związane z tworzeniem ich wizerunku i stylu, można znaleźć u co najmniej dwóch autorów:

  • Shepel V. M.;
  • Evgenia Shatskaya.

W książkach Shepel może znaleźć wiele informacji na temat obrazu i charyzmy. Wyjaśniają w prosty sposób, jak stać się atrakcyjnymi dla innych i jak ważny jest nie tylko styl, ale także wewnętrzne postrzeganie siebie.

W książkach Shatskoya podano więcej informacji na temat zachowania kobiety i sposobu odpowiedniego ubierania się, aby wyglądać stylowo.

Jeśli poważnie podchodzisz do tworzenia swojego stylu, te książki pomogą na początkowych etapach.

Wymyśl obraz

Po tym, jak pojęcia "stylu", "obrazu" i "charyzmy" stały się jasne, nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie indywidualnego obrazu.

W życiu prawie każda kobieta ma trzy obrazy, na które próbuje każdego dnia.

Pracownik

Biznesowa dama być może szef firmy i zwykła kasjerka, w zależności od pozycji i specyfiki pracy, zależy od tego, jakie elementy ubioru jej pasują - będą w harmonii z miejscem pracy i statusem, a także tymi, które wyróżnią ten wizerunek.

Jeśli weźmiesz przykład kasjera, powstaje pytanie - jak dodać skórkę do obrazu, jeśli jest specjalny formularz? I tutaj trzeba zwrócić uwagę na przedstawicieli zawodu - zapewne wielu zauważyło, że czasami dziewczęta wyglądają bardziej atrakcyjnie w porównaniu do swoich kolegów za pomocą fryzur, spinki do włosów, manicure.

Kolejnym zawodem wymagającym zwięzłości obrazu jest farmaceuta. I w tym przypadku należy również urozmaicić wizerunek nie przy pomocy ubrań, ale przy pomocy biżuterii - pierścionków, bransoletek i fryzur.

Dyrektorowi firmy nie jest też łatwo sprawić, aby obraz był interesujący, ponieważ ścisły styl biurowy jest bardzo ograniczony i wybredny w stosunku do formularzy. Aby podkreślić męskie cechy charakteru - celowość, wytrwałość, niewzruszalność można osiągnąć za pomocą kobiecej krawaty. Krawat to kropla w morzu wśród możliwości, aby twój styl był interesujący, więc każda kobieta powinna wymyślić siebie, w zależności od jej charakteru i postawy, czy jest to krawat czy francuski szal, wysokie masywne buty lub schludne czółenka, prosta spódnica lub obcisła spódnica ołówek.

Strona główna

Tworzenie stylu powinno być kompletne, a zatem nie powinieneś podejmować działań, jeśli planujesz patrzeć na pracę w 100%, a w domu na tłustą szatę. Wpływa to na poczucie własnej wartości, a zatem odpowiednio przedstawia swój styl, jeśli istnieją w nim niedociągnięcia, nie zadziała.

Wybierając styl domowy, warto wybrać to, co sobie wyobrażasz w domu - szefa kuchni z pysznymi daniami, gospodynią, pocierania półek na książki lub po prostu dekorowania domu.

Noś oryginalne fartuszki, śmieszne pantofle z pyskiem kotów lub kobiece, z pomponem na piętach, jedwabne szlafroki lub frotte z kapturem, koronkowymi koszulami nocnymi lub bawełnianą piżamą. Wszystkie te elementy ubrań domowych są całkowicie odmienne w swoim stylu i musisz wybrać jeden.

Kobiecy

Każda kobieta przestaje być pracownikiem służby lub gospodyni domowej, gdy spotyka się z ukochanym mężczyzną. Dlatego obraz, który jest przeznaczony do randek lub zwykłych spotkań z ukochaną osobą, powinien stać się osobną kategorią.

Jak zaprezentować się w społeczeństwie mężczyzny, decyduje każda dziewczyna sama - zależy od jej osobistej pozycji i od pożądania mężczyzny - którą dziewczynę chce widzieć obok siebie. Na przykład człowiek, który ciągle nosi garnitury biznesowe i koszulki nie będzie pasował do dziewczyny, która preferuje trampki, długie szerokie koszulki i zgrywanie dżinsy . Byłoby również śmiesznie wyglądać jak para, w której mężczyzna nosi trampki z wielokolorowymi sznurowadłami i dżinsami z węzłem do kolan, a dziewczyna ma eleganckie sukienki z baskinką i szpilkami. Tworzenie tego obrazu wymaga również wzięcia pod uwagę sytuacji i osoby, z którą zamierzasz połączyć swoje życie.

Zdajemy sobie sprawę

Jeśli nie masz dość wyobraźni, aby wymyślić własny styl, możesz skopiować go z gwiazd filmowych, zakotwiczeń telewizyjnych lub postaci filmowych. Zbieraj filmy, w których jest odtwarzany obraz, który chcesz dopasować - fatalne piękno, zimny intelektualista lub kochanie, które lituje się nad wszystkimi i wszystko wybacza. Zwróć uwagę na to, jak wizerunek ten jest prezentowany przez bohaterki, jakie ubrania mają, a co najważniejsze - na działania, ponieważ styl jest tylko zewnętrznym odzwierciedleniem twojej wewnętrznej esencji.

Jak stworzyć swój styl 1Jak stworzyć własny styl 2Jak stworzyć własny styl 3
Jak stworzyć własny styl 4Jak stworzyć własny styl 5Jak stworzyć własny styl 6
Jak stworzyć swój styl 7Jak stworzyć swój styl 8Jak stworzyć swój styl 9