Bluza nad koszulką - modna i stylowa kokardka dzisiaj. Ta kombinacja jest uniwersalna. Ten obraz jest idealny do codziennych skarpet, do biura, a czasem nawet do wyjścia. Niewątpliwie pod wieloma względami styl bluzowego zespołu z koszulą zależy od stylu tego i drugiego ubioru. Ale w każdym razie, jeśli zdecydujesz się uzupełnić swój styl o modne połączenie, to powinieneś wiedzieć, jak nosić te dwa modne ubrania.

Jak nosić sweter z koszuli?

Sweter damski można nosić nie tylko w klasycznym stylu koszulki. Do kombinacji odpowiednich i modeli w klatce i dżinsowej odzieży, a nawet lekkich bluzek wykonanych z jedwabiu, satyny lub szyfonu. Ale nadal proste koszule biznesowe są najbardziej uniwersalne. Głównym elementem wyboru tej odzieży jest kołnierz. Większość stylistów wybiera style z kołnierzem obniżającym, rzadziej stójką bez falbanek, falbankami i innymi dekoracjami. Zobaczmy najpopularniejsze kombinacje damskich swetrów z koszulą:

  1. Bluza z bluzą . Modnym i oryginalnym wyborem był dziś produkt z imitacją dwóch części garderoby. Te swetry mają zewnętrzny wzór, który przenosi obraz, jakby nosił koszulkę pod najwyższym elementem. W rzeczywistości jest to jeden element garderoby z nadrukiem na koszulce lub nadrukiem.
  2. kardigan z koszyczkiem 1kardigan z koszuli 2kardigan z koszuli 3
  3. Sweter z kołnierzem koszuli . Jeśli nosisz podobny zestaw szczególnie w biurze, powinieneś kupić sweter z okrągłym dekoltem. Szyja może być mała lub szeroka. W tym drugim przypadku dopuszczalne jest noszenie pod spodem koszulki ze stójką.
  4. kardigan z koszuli 4kardigan z koszuli 5kardigan z kurtką 6
  5. Sweter z długiej koszuli . Dzisiejsza tak zwana swobodna mieszanka jest uważana za modną. W tym przypadku skoczek ma cięcie znacznie krótsze niż koszulka. Tak więc, spod górnej części ubrania wystaje brzeg, kołnierz, a czasem rękawy dolnego elementu obrazu.
  6. kardigan z koszuli 7koszulowa bluza 8kardigan z koszuli 9