Każda dziewczyna wie, czym jest draperia, ponieważ jest to właśnie formotwórczy element kroju, który może nadać podstawowy wzór sukience luksusowy wygląd. Draperia sukienka odbywa się tylko na dwa sposoby. Po pierwsze, tkanki pozwalają ciału swobodnie płynąć. Drugą metodą jest szycie na bazie sukienki z płynnych elementów. Należy również zauważyć, że rozmiar i liczba fałd w serwecie może być dowolna.

Dzięki tej prostej technice zastosowanej przez projektantów do tworzenia modnych sukienek dziewczyny mogą uzupełnić swoją garderobę pięknymi modelami, które tworzą lekki, przewiewny i romantyczny nastrój.

Różnorodność modeli

Tworząc zasłony na sukienkach, projektanci zachwycają się modą na całym świecie z ogromną różnorodnością pięknych modeli. Płynne fałdy materiału nadają obrazowi miękkość, elegancję, romans. Ponadto ta technika pozwala dostosować kształt. Tak więc sukienka z drapowaniem na gorsecie wizualnie powiększa piersi, odwraca uwagę od szerokich bioder. Drapowany stanik jest jedną z najczęściej stosowanych technik szycia sukien ślubnych i wieczorowych. Ale właściciele idealne formy Możesz nosić sukienkę z serwetą w talii, bez obawy o dodatkową objętość. Mała draperia sprawia, że ​​nawet najprostsza sukienka jest elegancka. Jeśli masz problem z brzuszkiem, spójrz na modele sukienek z zasłonami na ramieniu, przymocowane w talii lub w biodrach. Te sukienki również optycznie zwężają ramiona. Zawsze pozostań w modnych, drapieżnych chitonach, które są idealne dla otyłych kobiet.

Draperie na sukienkach 1Draperie na sukienki 2Draperie na sukienkach 3

Jak widać, drapowanie sukien to nie tylko stylowa decyzja projektowa, ale także świetny sposób na podkreślenie zalet Twojej postaci, ukrywanie drobnych wad przed oczami innych.

Draperie na sukienkach 4Draperie na sukienkach 5Draperie na sukienkach 6
Draperie na sukienkach 7Draperie na sukienkach 8Draperie na sukienkach 9
Draperie na sukienkach 10Draperie na sukienkach 11Draperie na sukienkach 12