Wielu przedstawicieli pięknej połowy ludzkości wybiera właśnie ten kożuch odzież wierzchnia na zimę . Popularność tego ubioru nie jest przypadkowa - dziś producent produkuje nie tylko ciepłe, ale także lekkie i atrakcyjne kożuchy.

Jak wybrać kobiecy płaszcz z owczej skóry przez producenta?

Jeśli chodzi o zakup, warto poznać niektóre niuanse wyboru doskonałej zimowej rzeczy. Przede wszystkim wystarczająco dokładnie zbadaj etykietę:

  1. Wolisz kanadyjski lub fiński kożuch. Nie mają niskiej ceny, ale mogą pochwalić się doskonałą jakością. Produkty rumuńskie, jugosłowiańskie i bułgarskie są o krok niższe. Możesz rozważyć kupienie rzeczy tureckiej, ale tylko wtedy, gdy jest wykonana fabrycznie.
  2. Jeśli chcesz, aby futro z owczej skóry było ciepłe nawet w ekstremalnie zimnym klimacie, poproś sprzedawcę o pokazanie futra z owczej skóry weluru. Materiał ten jest wytwarzany ze skór owiec hodowanych w Rosji, Australii i Turcji. Skórki są zwykle grube, dlatego w tym przypadku nie powinieneś liczyć na zawiły styl, ale na pewno możesz być pewny ich trwałości.
  3. Włoskie i włoskie kożuchy są lekkie i oryginalne w kroju, ale mają małe właściwości termoizolacyjne i nie trwają długo. Te pierwsze są porowate i przewiewne, a drugie są zwykle wykonane ze specjalnie cienkiej skóry młodych jagniąt.

Ponadto etykieta ma obowiązek mówić o funkcjach i opiece. Nie wystarczy wiedzieć, jak wybrać dobry kożuch, ważne jest, aby go dobrze nosić i czyścić.

jak wybrać kożuch1 Jak wybrać kożuszkę o odpowiedniej jakości na podłożu zewnętrznym?

Aby ocenić jakość rzeczy, należy dokładnie zbadać ją pod kątem braku zadrapań, śladów kleju, wystających nitek, złogów tłuszczu. Powinieneś także rozważyć następujące wskazówki:

  • przesuń palcem po powierzchni - powinno być wyraźne oznaczenie, które wskaże na naturalność weluru;
  • zapamiętaj produkt - przedmiot jest szybko wygładzony, jeśli materiał jest dobry;
  • spójrz na szwy - cóż, jeśli są zrobione dokładnie, zgrabnie, jeśli rogi kieszeni są zszyte;
  • zapach kożuszka - nie powinien pachnieć jak farba i chemikalia;

Ponieważ trudno wybrać kożuchy z owczej skóry, preferują one sklepy o reputacji, która jest mniej narażona na oszustwa niż na rynku lub w małych butikach.

Przy okazji, biorąc pod uwagę, że wybierasz futro z owczej skóry lub futro, pamiętaj, że żywotność kożuchów wynosi 3-5 lat i nie powinieneś oczekiwać więcej.