Wiosenno-letni sezon znacznie upraszcza proces tworzenia codziennych obrazów, w końcu wystarczy założyć na górze i na dole, parę butów - i gotowe! T-shirty, bluzki i T-shirty stają się najbardziej poszukiwanymi przedmiotami garderoby, co oznacza, że ​​te rzeczy powinny być zawsze gotowe do założenia. Jeśli bluzki są przechowywane w szafie na wieszakach, a koszule nie wymagają prasowania, to takie koszulki są bardziej skomplikowane. Zdradzieckie paski, które nieuchronnie tworzą się po złożeniu i przechowywaniu na półce w szafce, nie dodają piękna. Nawiasem mówiąc, styliści zaniedbujący odnoszą się do jednego z czynników, które mogą zepsuć obraz . Jak złożyć koszulki tak, aby nie wahały się i nie zabierały cennego czasu?

Klasyczny sposób

Każdy przynajmniej raz trzymał w swoich rękach nową koszulkę, która jest w oryginalnym opakowaniu towaru. Jest to schludny prostokąt, a to jest koszulka podana tylko za szyję, umieszczoną u góry. Po zdjęciu opakowania i rozłożeniu koszulki, nie zobaczymy na nim zagnieceń ani zagnieceń. Możesz natychmiast go założyć i wyjść. Ale po praniu nie każdy może tak dokładnie i pięknie złożyć koszulki, jak robią to producenci tego ubrania. Ta sytuacja może być łatwo naprawiona przez opanowanie elementarnych sposobów składania ubrań.

Klasyczny sposób składania t-shirtów jest niezwykle prosty. Umytą i wysuszoną koszulkę należy rozłożyć plecami w płaszczyźnie poziomej, usuwając wszelkie zagięcia i fałdy. Następnie jedną ręką powinieneś wziąć koszulkę po lewej stronie w okolicy ramienia, a drugą - od dołu, a następnie pochylić się do tyłu. W takim przypadku część owinięta powinna leżeć równolegle do prawej strony koszulki. Podobną procedurę należy wykonać po prawej stronie koszulki. Rezultat - starannie leży na rękawach, a sam T-shirt ma kształt prostokąta. Następnym krokiem jest schowanie dolnej trzeciej koszulki, a następnie złożenie jej na pół. Podłużny prostokąt zamienia się w kwadrat. Odwracając produkt do góry, otrzymujemy ładną i starannie złożoną koszulkę, którą można przechowywać na półce szafy, a jeśli to konieczne, natychmiast założyć bez prasowania.

Jak prawidłowo składać koszulki 1
Jak prawidłowo złożyć koszulki 2
Jak prawidłowo złożyć koszulki 3

Ekspresowa metoda składania koszulki

Jeśli w rodzinie jest dziecko, a nie jedno, wtedy matki muszą spędzać dużo czasu na składaniu rzeczy dla dzieci. Jak szybko złożyć t-shirt, koszulę lub jakąkolwiek inną rzecz? Przedsiębiorczy Chińczyk wynalazł specjalne urządzenie do składania ubrań w kilka sekund. Jest to plastikowa płyta ze składanymi bocznymi częściami, która jest wygięta w środku. Umieszczając przedmiot na talerzu, wystarczy owinąć lewą i prawą część, a następnie podnieść dolną część. To urządzenie jest niedrogie, ale może być wykonane z regularnego kartonu, wycinając części i łącząc je taśmą.

Ta metoda jest najszybsza, ale ma tę wadę. Składając koszulkę w ten sposób, nie można jej zapisać z małych fałd i zagnieceń.

Jak prawidłowo złożyć koszulki 4
Jak prawidłowo złożyć koszulki 5
Jak prawidłowo składać koszulki 6

Istnieje kolejna metoda składania, którą dziewczęta pożyczają od mężczyzn. Często przedstawiciele silniejszego seksu nie są zbyt zaniepokojeni wyglądem na półce szafy zgrabnie , "Pod znacznikiem". Jeśli koszulka jest wykonana z materiału, który nie ulega zgnieceniu, można ją zwinąć w niewielką rolkę, która nie zauważa zbyt wiele miejsca. Aby to zrobić, ułóż koszulkę na poziomej powierzchni, złożyć obie rękawy na środek, a następnie złożyć. Prosto i szybko!

Jak prawidłowo złożyć koszulki 7
Jak prawidłowo złożyć koszulki 8
Jak prawidłowo składać koszulki 9