Dzisiaj istnieje wiele marek, które produkują obuwie sportowe, i nie jest zaskakujące, aby się zdezorientować: w końcu ważne jest dla nas nie tylko piękno butów, ale także ich jakość i wygoda. Weź pod uwagę najbardziej popularne trampki wśród konsumentów.

Popularne marki sneaker

Nike . Być może najpopularniejszą marką, która produkuje tenisówki, można nazwać amerykańską marką Nike. Marka jest w ulubionych od kilkudziesięciu lat, dzięki stale aktualizowanej gamy modeli i różnych kierunków marki. Nawiasem mówiąc, w marcu 2016 r. Firma Nike ogłosiła wreszcie wydanie samonośnych adidasów, na które czekają fani filmu "Powrót do przyszłości". Być może katolickie Boże Narodzenie pojawi się w powszechnej sprzedaży.

Popularne sneakersy1Popularne sneakers2Popularne Sneakers3

Adidas . Legendarna marka sportowa i żywy przykład prawdziwej niemieckiej jakości. Te trampki są popularne zarówno wśród zawodowych sportowców, jak i amatorów. Adidas często współpracuje z innymi markami, tworząc całkowicie nieoczekiwany projekt, który wywołuje kontrowersje wśród fanów.

Popularne Sneakers4Popularne Sneakers5Popularne sneakers6

Reebok . Być może najbardziej popularne sneakersy damskie - Reebok. Te trampki są po prostu stworzone do fitnessu i aktywnego stylu życia. Najszersza gama modeli prezentowana jest zarówno w modelach klasycznych, jak i supernowoczesnych z nieoczekiwanymi rozwiązaniami kolorystycznymi.

Popularne tenisówki7Popularne Sneakers8Popularne sneakers9

Nowe saldo . Ulubione buty Steve Jobs zyskały popularność wśród konsumentów ze względu na wygodę i wytrzymałość w codziennym użytkowaniu.

Popularne tenisówki16Popularne tenisówki17Popularne Sneakers18

Columbia . Te trampki są popularne wśród turystów i entuzjastów outdooru (odpowiednie nawet na zimowe biegi). Kupujący doceniają je za to, że są wygodne, ciepłe i trwałe.

Popularne tenisówki19Popularne Sneakers20Popularne Sneakers21

Popularne modele trampek

Jeden z najpopularniejszych sneakersów na świecie - Nike Air Max . Zdobyli miłość nabywców dzięki unikalnej podeszwie amortyzującej z wkładką poliuretanową. Co ciekawe, inżynier NASA, Frank Rudy, zaproponował taką technologię w odległych latach 70-tych. Ale kilka lat zajęło projektantom marki zwrócenie uwagi na propozycję inżyniera.

Nie mniej popularne są klasyczne i niepozorne trampki Adidas Stan Smith, stworzony w 1963 roku i nazwany na cześć słynnego tenisisty, a także klasyczny model Adidas Superstar.

Popularne sneakers10Popularne sneakers11Popularne Sneakers12
Popularne Sneakers13Popularne sneakers14Popularne Sneakers15