Święta tradycyjnie obchodzone są nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale także z ich zespołem roboczym. W tym, co można znaleźć w korporacji, aby wyglądać odpowiednio i nie ograniczać, rozważamy w naszym artykule.

Ubrania dla firm

Każda dziewczyna chce wyglądać modnie i pięknie, zwłaszcza w świątecznej atmosferze. Tradycyjnie kobieca sukienka koktajlowa uważana jest za najlepszą odzież na imprezy firmowe. Jest mniej formalny niż suknia wieczorowa, łatwo jest brać udział w konkursach, nie przeszkadza nawet podczas szybkich tańców. Jeśli nadal chcesz nosić sukienkę na podłodze na te święta, wybierz skromną opcję z małym dekoltem. Ciemne kolory, nie błyszcząca tkanina, a także wiele małych drukuje uwolni twoją toaletę od nadmiernej teatralności i pretensjonalności. Wybrany przez Ciebie strój koktajlowy również nie powinien mieć zbyt głębokich cięć lub bardzo krótkich odcinków - pozwoli to uniknąć różnych niewygodnych momentów i nie będziesz musiał rumienić się z zakłopotaniem w pierwszy dzień roboczy po weekendzie lub w Nowy Rok.

Zdjęcia ubrań na imprezy firmowe wskazują, że wiele dziewcząt wyjeżdża na wakacje natychmiast po zakończeniu dnia pracy, nie mając możliwości zmiany ubrań. Różnorodne akcesoria i makijaż pomogą przekształcić strój biurowy w świąteczny. Na przykład sukienka z płaszcza błyszczy się w nowy sposób, jeśli dodasz go z chwytliwym naszyjnikiem lub kolczykami, a także zamiast małego dużego worka weźmiesz małe sprzęgło. Możesz nawet ożywić surowy strój biurowy. Aby to zrobić, po prostu zmień białą koszulę na świąteczny jedwabny top lub ozdobiony cekinami i uzupełnij usta jaskrawą szminką.

Tematyczne ubrania na imprezę firmową

Trudniejsze z wyborem stroju dla tych, którzy zdecydowali się zorganizować imprezę tematyczną. Ale tutaj nie powinieneś się denerwować. Jeśli temat jest znany z wyprzedzeniem, znalezienie stylizowanego stroju w sklepie nie będzie trudne. Na przykład na imprezę firmową w stylu Chicago odzież damska może być stylizowana zgodnie z modą lat 20 ubiegłego wieku. Są to różnorodne sukienki z niskim stanem, ozdobione frędzlami, cekinami i haftem. Mały kapelusz ozdobiony welonem i piórami dopełni obraz. Jeśli dowiesz się o temacie korporacyjnym tuż przed wigilią, to aby stworzyć obraz, wystarczy kupić kultowe akcesoria. Na przykład kapelusz piracki stworzy wymagany styl rabusiów, a wysoki bufet ozdobiony wstążką da obrazowi styleti.

co wybrać dla firmy1co wybrać dla firmy 2co wybrać dla firmy 3
co wybrać dla firm4co wybrać dla firmy 5co wybrać dla firmy 6
co wybrać dla firmy7co wybrać dla firmy8co wybrać dla korporacji9