Każdego dnia zadajemy sobie pytania. Rzadko inspirują, czasem zmuszają do myślenia, prawie zawsze wpływają na niektóre problemy. Ale możesz zadawać pytania, które zmieniają się na lepsze.

Jak to zrobić? (Znowu problem;) Jednym ze sposobów jest trzymanie notatnika. Ten, który popchnie do nowych myśli, zmian, pomysłów. Poniżej - siedem kreatywnych zeszytów z wydawnictwa MYTH.

Życie jako projektant

Projektowanie nowego życia jest ekscytującym, zabawnym procesem. I wcale nie straszne. Ten notatnik przenosi czytelnika na cztery etapy. Oto istota projektu życia: zachować to, co lubimy; pozbyć się tego, co nie jest potrzebne; przekształcić to, czego nie możemy zmienić w coś, co można wykorzystać z zyskiem. Ktoś używa notatnika jako pamiętnika, a ktoś wraca do niego, gdy pojawiają się trudności w życiu lub znika natchnienie.

hoP99A2965 nowy

Kradnij jak artysta. Twórczy pamiętnik

Dodatek do kultowej książki Austina Cleona "Kradnij jako artysta". W rzeczywistości jest to codzienny kurs rozwijania zdolności twórczych. Każdego dnia musisz wykonać to zadanie, a inspirować to będą cytaty, wskazówki. Ten dziennik uczy patrzeć na świat oczami tego artysty i wykorzystywać istniejące pomysły na nowe kreacje. Nawiasem mówiąc, w notesie znajduje się koperta, w której autor wzywa do dodania "skradzionych" myśli, fraz, obrazów.

hoP99A7102 nowy

Ja, ty, my

To wspaniałe, gdy kreatywny notatnik może być wypełniony przyjaciółmi lub ukochaną osobą. Takie rzeczy niesamowicie się jednoczą. A po latach będą wspominać wspólną pracę. Jak mogę pracować z notebookiem? Oto kilka przykładów:

  • jeśli jest to przyjaciel, wypełnij stronę na każdym spotkaniu;
  • podczas uroczystości rodzinnych poproś wszystkich o wypełnienie formularza, otrzymasz niezwykły rodzinny album;
  • połóż notatnik na stoliku nocnym i każdej nocy z ukochaną zapisz swoje wrażenia z dnia, w którym żyłeś.
Zrzut ekranu z dnia 2017-09-11 o 22.52.20

"1 strona dziennie" i "Zdobądź mnie"

Te zeszyty jednego autora to Adam Kurtz. "1 strona dziennie", a raczej dziennik, który można przechowywać przez cały rok i monitorować ich zmiany. W nim rób, co chcesz: pisz, rysuj, twórz listy i cele, odzwierciedlaj. Tylko jedna wypełniona strona dziennie może gwałtownie zmienić życie na rok: pojawi się wiele nowych pomysłów i projektów.

"Weź mnie" to idealny towarzysz. Nie trzeba go wypełniać jak pamiętnika. Masz pytanie, problem? Czy chcesz z kimś porozmawiać? Otwórz notatnik na dowolnej stronie, a wskazówki wykonane przez dłoń Adama Kurtza z pewnością ci pomogą.

Mit 6

Remis!

To jest szkicownik, który nauczy cię rysować. Autor Robin Landa w jasnej i stylowej książce był w stanie zrealizować pełnoprawny uniwersytecki kurs malarstwa. W notesie, w prostych technikach językowych, czytamy, że czytelnik musi powtórzyć. Po wypełnieniu wszystkich stron z łatwością narysujesz szkice, krajobrazy, ludzi.

Zrzut ekranu z dnia 2017-09-11 o 09/23/41

642 pomysłów o czym pisać

Wpisy w sieciach społecznościowych - nie twój koń? Dzięki temu notebookowi możesz łatwo nauczyć się wymyślać tematy i pisać ciekawe, żywe, jasne. Na początek zmień 642 historie w pełne historie. Po tym poście na każdy temat będzie wydawać się prostą sprawą. Ta książka jest również nazywana symulatorem do ćwiczenia kreatywności. Za pomocą notebooka musisz codziennie wyobrażać sobie pełną moc!

Zrzut ekranu z dnia 2017-09-11 o 23.20.48

Notatnik nie jest książką. Jest lepiej. W końcu autor pisze książkę i notatnik - ty sam. Motywuje do myślenia, tworzenia, zadawania właściwych pytań i zmiany na lepsze. Każdego dnia.