Wielu, porównując zdjęcie gwiazdy kilka lat temu i teraz, zaczęło się zastanawiać, jak Ani Lorak stracił na wadze. Gwiazdy pop stają się często wzorem do naśladowania. Ich piękno, maniery i styl są godne podziwu. Wśród takich popularnych wykonawców jest ukraińska piosenkarka Caroline Kuek. Po porodzie kobieta zyskała dodatkowe kilogramy, ale wkrótce zadowolił fanów smukłą sylwetką.

Ani Lorak - parametry kształtu

Popularna ukraińska piosenkarka zawsze śledziła jej wygląd i była obiektem powszechnego podziwu. Jej parametry są zbliżone do ideału 90-60-90, ponieważ ma ona prawo być z tego dumna. Często fani talentu popowej divy interesują się teraz wzrostem i ciężarem Ani Lorak. Przy wzroście zaledwie 162 centymetrów ciężar słynnej ukraińskiej aktorki wynosi 47 kilogramów.

Jak Ani Lorak stracił na wadze po porodzie?

Czekanie na dziecko to najlepszy czas w życiu każdej kobiety, ale w tym okresie prawie wszystkie matki oczekujące stają się lepsze. Popularna ukraińska piosenkarka nie jest wyjątkiem. Jednak po pewnym czasie spodobała się jej fanom z doskonałą, pełną wdzięku figurą. Piękno Ani Lorak szybko schudła i nie zaszkodziło jej ciału.

Niektórzy twierdzą, że dzięki ścisłej i długotrwałej diecie była w stanie odzyskać stare formy. Jednak sama aktorka zaprzecza temu i twierdzi, że zbilansowana dieta i proste zasady pomogły jej ponownie stać się atrakcyjną, którą zaczęła obserwować natychmiast po urodzeniu córki. Ukraińska pop diva zapewnia, że ​​ważne jest, aby skupić się na zdrowej i zdrowej żywności i ograniczyć się do wielkości porcji.

jak Ani Lorak stracił na wadze po porodzie

Również w walce z niepotrzebnymi funtami pomaga ćwiczyć. Gwiazda popu nie chodzi w tym celu do sal gimnastycznych i centrów fitness. Mówi, że lubi trenować w domu. Prosty zestaw ćwiczeń dla prasy i innych części ciała pomaga nie tylko stać się szczuplejszym, ale także wprowadza nastrój całego ciała. Takie sowieckie szarżowanie dla piosenkarza stało się znane od jej młodości.

Jak cienki jest Ani Lorak?

Po urodzeniu dziecka formy sławnego piosenkarza zostały zauważalnie zaokrąglone. Według jednej z danych dotyczących ciąży kobieta uzyskała 15 kg, a według innych informacji liczba ta wynosi 16 kg. Naprawdę chciała wrócić do dawnej smukłości i piękna, bo kilka miesięcy po porodzie zaczęła aktywnie walczyć o elegancję. Często ci, którzy chcą schudnąć, zapytani są, ile czasu An Lorak stracił na wadze. Dwa miesiące później artysta pozbył się 5 kg. Od tego czasu wielu wielbicieli jej twórczości interesowało się tym, jak Ani Lorak stracił na wadze.

Dieta od Ani Lorak

Wiele osób, które chcą znaleźć idealne formy, słyszało o metodzie odchudzania od gwiazdy pop. Dieta Ani Lorak menu jest zbalansowane i nie sztywne, a zatem, po wszystkich przepisach, aby naprawdę schudnąć i czuć się zdrowiej. Nawet dietetycy i lekarze twierdzą, że dieta Ani Lorak po porodzie jest do przyjęcia i nie zagraża w ogóle ludzkiemu ciału.

Dieta na odchudzające divy pop:

  1. Rano: omlet z 2 jajek, warzyw lub mleka owsianego z czarnym chlebem.
  2. Obiad: zupa lub barszcz, grillowane ryby.
  3. Kolacja: możesz wybrać sałatkę z kapusty lub kawałek kurczaka lub sałatkę Cezara (bez dressingu). Każdy dzień wymaga przestrzegania reżimu picia w objętości co najmniej 2 litrów wody niegazowanej.
jak stracił Ani Lorak

Principles of Nutrition Ani Lorak

Pop diva przyznaje, że wyczerpujący wysiłek fizyczny i sztywne diety nie akceptują, ponieważ starają się jeść zdrową żywność. Power Ani Lorak wybiera ułamkową i małą ilość. Dla siebie wokalistka zdecydowała, że ​​część powinna zmieścić się w dłoniach. Znany piosenkarz dla każdego, kto chce schudnąć, zaleca odmowę:

  • produkty piekarnicze;
  • tłuste i smażone potrawy;
  • słodycze.

Produkty takie jak warzywa i owoce muszą znajdować się w menu wszystkich osób zmagających się z nadwagą. Kobieta zaleca wyeliminowanie przekąsek z diety. Jedzenie przed snem - jeden ze złych nawyków dla tych, którzy chcą mieć atrakcyjną, szczupłą sylwetkę. Zasada - jedzenie po 18 godzinach powinno być obowiązkowe dla każdego, kto chce schudnąć.

Jak Ani Lorak obserwuje jej figurę?

Zmień się i stańcie szczuplejsi - to nie jest zwycięstwo. Ważne jest, aby nadal dbać o siebie i nie dopuścić do pogorszenia się atrakcyjnego wizerunku. Szczególnie jest to konieczne dla gwiazd popu, ponieważ najmniejsze zmiany w ich urodzie są natychmiast zauważane przez idoli i zazdrosnych ludzi. Jednak zdjęcie cieńszego Ani Loraka jest zaskakujące i jednocześnie zadziwia wszystkich bez wyjątku. Piosenkarka nie jest odprężająca i teraz troszczy się o siebie. Aby zawsze pozostać w formie właściwe odżywianie Ani Lorak bierze za podstawę i zawsze znajduje czas na obciążenia sportowe.

stracił na wadze ani lorak