Młoda amerykańska aktorka Holland Rodin była szeroko znana z roli Lydii w serialu młodzieżowym "Wilk". Dziewczyna bardzo niechętnie mówiła o swoim życiu osobistym, dlatego też fani i dziennikarze byli w stanie odgadnąć wszystkie zmiany w niej tylko poprzez przypadkowe zdjęcia.

W wieku 30 lat gwiazda odwiedziła tylko 4-5 romantycznych randek, które nie kończyły się niczym. Tymczasem od września 2013 roku zawsze pojawia się wyłącznie w firmie Max Carver - jego kolega w kręceniu filmu "Wilk". Para często odpoczywa razem z bratem Maxa, Charliem Carverem, który nie tak dawno temu przyznał się do niekonwencjonalności orientacja seksualna .

Historia miłosna Maxa Carvera i Hollanda Rodina

Chociaż fakt nawiązania romantycznej relacji między Maxem i Holandią okazał się jasny we wrześniu 2013 r., Para przez długi czas ukrywała ich związek. W listopadzie 2013 r. Grupa filmowa "Wilk" zorganizowała specjalne wydarzenie dla fanów, w ramach którego odbyła się konferencja prasowa.

W tym czasie twórca obrazu, Jeff Davis, powiedział, że Max Carver i Holland Rodin spędzają razem mnóstwo czasu, w tym poza setem. Po tym zdaniu dziewczyna była zażenowana, a następnie powiedziała, że ​​nie chce być zazdrosna o aktora Coltona Lee Haynesa. W ten sposób sławna osoba tłumaczyła plotki o swoim związku z Maxem Carverem jako żartem.

Niemniej jednak w przyszłości młodzi ludzie potwierdzili, że naprawdę mają romantyczne relacje. Tak więc nowy rok 2014 para w towarzystwie przyjaciół spotkała się w jednym z ośrodków narciarskich w Beaver Creek w Kolorado. Tam spotkali się z zainteresowanymi fanami, którzy byli przekonani, że Max Carver i Holland Rodin spotykają się, sądząc po tym, że młodzi ludzie prawie cały czas trzymali się za ręce, a dziewczyna często kładła głowę na piersi partnera.

1 marca 2014 roku aktorka w towarzystwie strzelającego kolegi pojawiła się na ślubie swojej siostry Taylor. Wszyscy obecni zauważyli, że Max Carver i Holland Rodin całują i ściskają i ogólnie wyglądają jak zakochana para. W Stanach Zjednoczonych zwyczajowo uczestniczyć w takich wydarzeniach wyłącznie w towarzystwie swoich mężów i innych połówek, więc w przyszłości nie ma sensu odmawiać związku między młodymi ludźmi.

Następnie zarówno Mark, jak i Holland wielokrotnie wspominali na portalach społecznościowych, że są w romantycznym związku. W październiku 2014 r. Para ostatecznie uzyskała wspólne mieszkanie w Pasadenie, gdzie często spotykały się z fanami i dziennikarzami.

Max Carver i Holland Rodin zerwali?

W 2016 roku media doniosły, że Max Carver i Holland Rodin zerwały stosunki. Nie było jednak oficjalnego potwierdzenia tej informacji od samych celebrytów i ich przedstawicieli. Liczni wielbiciele i dziennikarze donoszą, że do dziś spotykają się z nimi młodzi ludzie, którzy wyglądają na zakochanych i szczęśliwych.

Czytaj także
  • Wzrost i inne parametry Holland Rodin
  • Dylan O'Brien i Holland Rodin
  • Holland Rodin i jej chłopak 2016

Mamy nadzieję, że bezczynne spekulacje i plotki nie zaszkodzą relacjom gwiezdnej pary i nie przeszkodzą im w nawiązaniu stosunków małżeńskich i stworzeniu silnej rodziny.

близнецы Карверы очень близки между собой девушка часто проводит время с братьями Карвер Макс Карвер и Холлэнд Роден в 2014 году
Макс Карвер и Холлэнд Роден на одном из мероприятиймолодые люди выглядят вполне счастливымимолодые люди уезжают с совместной вечеринки
пара смотрится очень гармоничноХоллэнд Роден и Макс Карвер на прогулкеХоллэнд Роден с братьями Карвер