Różne sytuacje życiowe, stres i choroba, wszystko to negatywnie wpływa na stan ludzkiej duszy. Zgromadzone problemy z roku na rok tworzą niewidzialny ciężar, który uniemożliwia szczęśliwe i spokojne życie. Dlatego wielu ludzi potrzebuje karmicznego uzdrowienia duszy i ciała. Trzeba powiedzieć o powszechnym błędzie, ponieważ wielu polega na czasie, który pomoże zapomnieć i "odzyskać", ale tak nie jest.

Jak uzdrawia ciało i duszę?

Związek między duszą a ciałem od dawna został udowodniony, a osoba nie może być zdrowa, jeśli nieprzyjemne wspomnienia, żale i inne emocje . Istnieje nawet konkretna tabela, która pokazuje związek emocji i chorób. Nie można tego użyć jako podstawy, ponieważ wszyscy ludzie są indywidualni. Miłość i mądrość mają wielkie znaczenie w uzdrawianiu duszy. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele różnych technik, które umożliwiają powrót do normalnego i stabilnego stanu. Zastanów się nad jednym z nich.

Technika "transformacja obrazu"

Podobnie jak w przypadku rozwiązania jakiegokolwiek innego problemu, musisz zacząć od określenia przyczyny, a może być ich kilka. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zacznij myśleć o istniejącej chorobie lub problemie. Zadaj sobie pytanie:

"Co spowodowało chorobę?"

. Pierwszy obraz, który przychodzi na myśl i jest właściwą odpowiedzią. Aby dusza mogła się wyleczyć, musisz mentalnie wyobrazić sobie, jak ten problem kurczy się i ostatecznie rozprasza całkowicie.

Następnym krokiem jest stworzenie obrazu zdrowia. Musisz wyobrażać sobie w przyszłości szczęśliwą osobę bez żadnych problemów i dolegliwości. Obraz powinien być tak dokładny i ustawiony jako przewodnik. Teraz musimy zastąpić przyczynę choroby zdrowym stanem. Proces ten powinien przebiegać tak szybko, jak to możliwe. Wyobraź sobie, jak ciało świeci i promieniuje ciepło. Powtórz wszystko około 5 razy. Teraz należy wykonać pewną kontrolę i spróbować zapamiętać i wyobrazić sobie obraz przyczynowy. Jeśli wszystko zostało zrobione poprawnie, nie zadziała. Pod koniec uzdrawiania musisz spróbować ponownie, aby pamiętać swoją chorobę, częściej nie działa lub obraz wygląda zupełnie inaczej. Oznacza to, że wybrana została prawidłowa ścieżka. Zaleca się regularne stosowanie tej techniki, dopóki problem nie zniknie.