Po zakończeniu powieści Giji Hadid i Zeyny Malik, byli miłośnicy koncentrują się na mediach, którzy próbują zrozumieć prawdziwe przyczyny przerwy pary, obserwując, jak zachowują się supermodelka i muzyk.

Пара Джиджи Хадид и Зейн Малик

Gigi Hadid i Zane Malik

Zostawiłem w podziemiu

Paparazzi noszą na okrągło dom Zeyne'a Malika, który przez kilka dni nie opuścił domu w Miami Beach, ale regularnie opalał się na trawniku za domem i nie odmawia komunikacji z przyjaciółmi.

Wczoraj na przykład 25-letni Zane pocieszał przyjaciela. Dziewczyna, ubrana od stóp do głów, czarna, a były solista One Direction przytuliła się mocno, zanim zaczęła rozmowę.

Зейн Малик с подругой

Zane Malik ze swoją przyjaciółką

Зейн Малик с неизвестной подругойЗейн Малик с девушкойЗейн Малик с приятельницей

W dobrym humorze

W przeciwieństwie do byłego chłopaka Gigi Hadid nie siedzi w czterech ścianach i nie publikuje melancholijnych selfie w sieciach społecznościowych. W czwartek supermodelka uderzyła w soczewki, pozostawiając jej mieszkanie w Nowym Jorku.

Джиджи Хадид в Нью-Йорке

Gigi Hadid w Nowym Jorku

22-letni Gigi, którego twarz uśmiechnęła się, pośpieszył w interesach, próbując uzyskać stylowy i naturalny wizerunek. Na wierzchu modelu był wolumetryczny bordowy sweter, nad którym wrzuciła skróconą czerwoną bombę, szare spodnie w klatce, czarne lakierowane buty od Iri. Hadid, z minimalnym makijażem na twarzy, ukryła oczy pod okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi Oliver Peoples, zbierając włosy w kok.

Джиджи Хадид на улицах Нью-Йорка Czytaj także
  • Zeyn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowe wideo
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Kara Delevin
  • Teraz zielony: Zeyn Malik farbował włosy

Oczywiście Gigi postanowiła pójść za radą swojej ukochanej matki Yolandy, która komentując jej rozstanie z Zane i myśląc o życiu, napisała na Instagramie pełen postu mądrości:

"Jedynym sposobem życia jest wzrost. Jedynym sposobem na wzrost jest zmiana. Jedynym sposobem na zmianę jest nauka. Jedynym sposobem na poznanie jest bycie podatnym na zranienie. Jedynym warunkiem dla tego wszystkiego jest otwartość. A to wszystko # życie. "
54-летняя Иоланда Хадид

54-letnia Yolanda Hadid

Наставление Иоланды Хадид в Instagram

Instrukcja Yolanda Hadid na Instagramie