Amerykański aktor Stephen Young, znany filmowcom z roli Glenna w serialu "Walking Dead", w zeszły weekend zagrał wesele w Los Angeles. Podczas gdy jego koledzy na planie filmują, 38-letni aktor przerwał pracę i podjął życie osobiste. Wybranym był fotograf Joana Park.

Uroczystość weselna odbyła się w domu aktora w bliskim gronie przyjaciół. O ślubie stało się wiadomo tylko dzięki gościom i siostrze Stephen, która nie mogła ukryć szczęścia i podzieliła się swoimi subskrybentami na Instagramie.

Свадьба прошла в семейном кругу
Wczoraj obchodziliśmy święto miłości między nimi, razem z przyjaciółmi i rodziną. Ceremonia była bardzo piękna i wyjątkowa! Cały tydzień przygotowań był niesamowity, świetnie się bawiliśmy, było świetnie!

Goście, wśród których byli Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Wayne Callis, Allan Masterson, Melissa McBride, Emma Bell, nie skąpili słów radości i gratulacji na Instagramie:

Tyle miłości i radości w jednej przestrzeni. Kocham cię, Joe i Stephena.
Najlepszy weekend. Kocham cię, kolesie!
Niesamowita i kochająca para!
Czytaj także
  • Życie osobiste aktora Hollywood Stephena Ene
  • Stephen Yong i Lauren Cohen
  • Norman Ridus i Andrew Lincoln
Стивен Ён и Джоана Парк Suknie ślubne nowożeńców

Wesele miało około tygodnia, według ścisłego aktora. Stephen zdecydował, że uroczystość powinna mieć koreański akcent, więc zrezygnował z klasycznego stroju i wolał ciemnoniebieskie tradycyjne hanboku. Panna młoda wybrała europejski styl i ubrana w gorsetową sukienkę o delikatnie fioletowym odcieniu.

Актёр Стивен ЁнЗвезда «Ходячих мертвецов»