To w 2007 roku w Anglii pojawił się cud - szczotka Tangle Teaser. Z roku na rok błyszczące magazyny nazywają Tangle Teezer "najlepszą innowacją w pielęgnacji włosów".

Wdrożenie wynalazku

Twórca Tangle Teezer, Shaun Palfrey - mistrz farbowania włosów z 30-letnim doświadczeniem. Wiedząc z pierwszej ręki, jak trudno jest rozplątać i rozczesać długie włosy, wymyślił pędzel spełniający wszystkie wymagania. Po opatentowaniu wynalazku, z myślą o masowym wydaniu, zwrócił się do popularnego programu w Wielkiej Brytanii "Sharks of Business", aby zainwestować 80 000 funtów. Ale tam Sean nie znalazł wsparcia. Biznesmeni odrzucili jego wynalazek. Następnie Palferi zaczął oferować pędzle Tangle Teaser znajomym i znajomym w salonach i salonach fryzjerskich, a także publikował pędzle Tangle Teaser w sieci sklepów obuwniczych. Teraz sprzedaż z oficjalnej strony Shaun Palferi osiągnęła 600 milionów kopii.

Pięć opcji dla szczotek do włosów Tangle Teaser:

  • Oryginał - do użytku domowego;
  • Salon Elite - do użytku w salonach;
  • Compact Styler - kompaktowy pędzel z pokrywką;
  • Aqua Splash - do czesania mokrych włosów;
  • Magic Flowerpot - szczotka dla dzieci.

W przeciwieństwie do zwykłych grzebieni, szczoteczka Tangle Teaser może przeczesać włosy od nasady aż po końcówkę. Aby to zrobić, włosie szczotki znajdują się na różnych poziomach: czesanie górnej warstwy włosów, szczotka z każdym kolejnym przejściem przez włosy grzebienie nowej warstwy. Dzięki tej innowacji włosy nie są wyciągane podczas czesania.

Szczotka Tangle Teezer Original przeznaczona jest do użytku domowego i salonowego i nadaje się zarówno do włosów suchych, jak i mokrych. Ona jest czymś więcej niż innymi opcjami. Brak pokrywy ochronnej. Salon Elite ma wklęsły ergonomiczny kształt. Model Compact Styler wygodnie powtarza krzywiznę dłoni, ma nakładkę ochronną zapobiegającą uszkodzeniu zębów. Taśma Splash Tash Aqua Splash jest przeznaczona do mokrych włosów, których zęby można zginać bez uszkadzania włosów i skóry głowy. I na koniec pędzel Magic Flowerpot dla dzieci wykonany w kształcie kwiatu z ochronną przezroczystą pokrywką w kształcie doniczki. Niedawno pojawił się grzebień Compact Styler w "złotym wykonaniu", który natychmiast został doceniony przez gwiazdy: Kate Middleton, piosenkarkę Rihannę i Victoria Beckham , która podobała się jej córce modnym gadżetem piękności. Brush Tangle Teaser jest wykonany z materiału, który nie elektryzuje włosów.

Szczotka do włosów Tangle Teezer1Szczotka do włosów Tangle Teezer2Szczotka do włosów Tangle Teezer3