Teraz bardzo trudno jest poruszać się po morzu informacji, które można znaleźć w Internecie na temat zielonej kawy. Niektóre opinie mówią o jego niesamowitej skuteczności, podczas gdy inne wyrażają bardziej pesymistyczną ocenę. Czas odkryć magiczne właściwości zielonej kawy - czy to prawda, czy mit? Dotrzemy do punktu i, biorąc pod uwagę zarówno naturę produktu, jak i jego wpływ na organizm ludzki.

Czym jest zielona kawa?

Zanim zajmiesz się kwestią, czy zielona kawa pomaga, powinieneś wiedzieć, jaki to jest produkt. Zielona kawa to naturalny wygląd naszej czarnej kawy. To, do czego przyzwyczailiśmy się uważać tradycyjnie porannego orzeźwiającego napoju, w rzeczywistości - produkt, który przeszedł obróbkę cieplną. Ale zielona kawa to kawa w swojej naturalnej postaci.

Dziwne, jak się może wydawać, pieczenie daje kawie ten pyszny aromat i wysoką dawkę. kofeina a, który pozwala używać go jako orzeźwiającego napoju. Jednak to samo traktowanie ma szkodliwy wpływ na wiele właściwości tego produktu, co może pomóc w trudnym zadaniu odchudzania.

Skład i właściwości zielonej kawy

W składzie ten rodzaj kawy różni się nieco od pachnącej wersji czarnej. Faktem jest, że proces prażenia zabija kwas chlorogenowy, i przyczynia się do usuwania tłuszczów i zapobiega ich wchłanianiu, co przyczynia się do tempa utraty wagi. Korzyści z zielonej kawy są wiele:

  • właściwości przeciwutleniające;
  • zdolność stłumienia apetytu;
  • utrata masy ciała, nawet bez dodatkowego wysiłku (w wolnym tempie);
  • poprawa efektu wszelkich treningów i diet;
  • pomaga wyeliminować toksyny i toksyny z organizmu;
  • daje witalność przez cały dzień.

Sądząc po recenzjach, napój ten zmniejsza apetyt na słodycze i tłuszcze - jednak nie wywołuje tak przyjemnego efektu ubocznego u każdej osoby. Wszyscy jesteśmy indywidualni, a wpływ na każdy organizm będzie nieco inny.

Green Slimming Coffee: Myth

Wiele witryn wdrażających zieloną kawę promuje mit, że użycie tego produktu pozwala na utratę 24 kilogramów miesięcznie bez żadnego wysiłku. Dla osoby rozsądnej ta liczba natychmiast się zakręci.

Według dietetyków, normalna stopa utraty wagi u osoby nie przekracza 1 kg na tydzień. Bardziej intensywne dawki psują metabolizm. Jednak nie martw się: ten efekt nie daje kawy.

Łącząc korzystanie z zielonej kawy z prostymi zasadami zdrowego odżywiania, stracisz niewielki wysiłek o 1-2 kilogramy tygodniowo, stabilnie i harmonijnie. Z reguły ten napój zwiększa witalność, więc nawet przy znacznym zmniejszeniu diety poczujesz się bardzo dobrze.

Bądź krytyczny wobec informacji, które widzisz w otwartych źródłach - a wtedy łatwo będzie stwierdzić, że w odniesieniu do zielonej kawy, prawda lub fałsz.

Zielona kawa: mit czy rzeczywistość?

W kwestii utraty wagi taka kawa pomaga. Ważne jest, aby używać go zgodnie z instrukcjami i kontrolować swoją dietę. mity zielonej kawy lub rzeczywistość Mimo to, utrata masy ciała powinna być traktowana poważnie i nie możesz polegać tylko na jednej kawie. Środek jest potrzebny we wszystkim. Ponadto, jeśli nie ćwiczysz się do prawidłowego odżywiania się, porzucone funty szybko powrócą do ciebie po całym kursie - ponieważ jeśli przedtem Twoja dieta prowokuje nadwaga to samo stanie się. Po prostu zaakceptuj ideę, że metabolizm maleje wraz z wiekiem, co oznacza, że ​​musisz poruszać się więcej i jeść mniej, by uratować figurę.

Ten produkt ma również przeciwwskazania: cukrzycę, zaburzenia krwawienia, jaskrę, osteoporozę, zespół jelita drażliwego. Jeśli masz takie choroby, powinieneś znaleźć inny sposób na przyspieszenie utraty wagi.