Niektórzy ludzie codziennie przeszukują sieć i badają wszystkie nowe i nowe diety, a są tacy, którzy chcą schudnąć, które diety nie są zaspokojone, oni, widzicie, dają oryginalne metody, bez diet, bez obciążenia sportowego, ale z niespodzianką. Kolczyk na odchudzanie to metoda dla takich osób. Stracić wagę, nosząc więcej igieł niż kolczyki w uchu - czy to zbyt kuszące, aby było prawdziwe?

Zasady odchudzania

Ta metoda nie jest nowa, ale była testowana przez tysiące lat. Ponieważ ten "kolczyk" nie różni się niczym od igły do ​​akupunktury, sama metoda gwarantuje utratę wagi w wyniku uderzenia w punkty energetyczne znajdujące się na uszach. Tak więc kolczyk w uchu do utraty wagi jest wprowadzany do punktu, który aktywuje metabolizm , zmniejsza apetyt, a osoba mimowolnie zaczyna jeść szybciej.

Odchudzanie kolczykami trwa co najmniej miesiąc, a zalecany okres to trzy miesiące. Przez cały ten czas będziesz pod nadzorem dietetyka i lekarza akupunktury, ponieważ kolczyk w uchu może powodować odrzucenie (jest to spowodowane indywidualną nietolerancją), a także może prowokować występowanie innych chorób (to nie jest do końca dokładne w momencie utraty wagi).

Diety nie mogą

Ale jest jedno "ale", które natychmiast rozczaruje wszystkich, którzy lubią schudnąć bez diety. Kolczyk na odchudzanie obejmuje ścisłą dietę. Twórcy metody podkreślają, że bez diety przez cały okres noszenia, dodatkowa waga albo nie zniknie, albo wkrótce wróci do pierwotnego miejsca. Tak więc będziesz musiał siedzieć na diecie niskokalorycznej od jednego miesiąca do trzech. A bez kolczyków na trzymiesięcznej diecie, nie schudłbyś?

Odmiany metody

Jest sposób (tańszy), kiedy schudnąć za pomocą kolczyków jest możliwe bez interwencji lekarza akupunktury. W aptece możesz zakupić specjalne magnetyczne kolczyki, które możesz łatwo założyć samodzielnie. I możesz nosić te kolczyki przez kilka miesięcy.

Metoda akupunktury polega na wprowadzeniu chińskiej igły i przeprowadzeniu różnych zabiegów mających na celu zmniejszenie masy ciała z powodu aktywacji procesów metabolicznych.

Praktyczna metoda

Aby skorzystać z tej metody odchudzania powinni być tylko ci, którzy z pełną odpowiedzialnością zdają sobie sprawę, że wpływ na punkty energetyczne naprawdę prowadzi do zmian w naszym ciele: zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. W zależności od miejsca włożenia igły można stracić na wadze, zachorować, zapaść w śpiączkę, a nawet umrzeć.

Powinieneś również uważnie rozważyć kreatora wyszukiwania. akupunktura , ponieważ od tego zależy twoje przyszłe zdrowie. Możesz łatwo natknąć się na szarlatana, który jest nieco tańszy niż reszta oferuje wszystko to samo. Tacy ludzie nieodpowiedzialnie przyklejają ci igłę do ucha i mają nadzieję, że będzie to stosunkowo nieszkodliwy punkt.

Przeciwwskazania

Wprowadzenie kolczyków w uchu do utraty wagi ma wiele przeciwwskazań:

  • ciąża i laktacja;
  • niewydolność nerek i wątroby;
  • dowolne nowotwory;
  • choroby sercowo-naczyniowe;
  • bulimia;
  • anemia;
  • indywidualna nietolerancja.

Wniosek

Wnioski dotyczące tej metody można zrobić bardzo dużo. Po pierwsze, tylko w pełni zdrowe kobiety mogą z niego korzystać. Podobno metoda pomaga schudnąć, ponieważ Kolczyk w uchu do utraty wagi Jest to zachętą do utrzymania tak długiej i niskokalorycznej diety. W końcu będziesz odpowiedzialny za sukces w "nie pochłania" ciast, bułeczek, wieprzowiny, ponieważ od czasu do czasu będziesz odwiedzać w celu rutynowej kontroli przez dietetyka i poddać się dodatkowej kłuciu w innych punktach.

Jest mało prawdopodobne, aby ta metoda pomogła osobom, które przybierają na wadze nie z powodu przejadania się. Są ludzie, którzy łatwo przyswajają tłuszcz genetycznie, są tacy, którzy przejmują problemy, są też leki, które przyczyniają się do przybierania na wadze. W każdym razie, jeśli problem nie występuje w twoim żołądku, ale w mózgu, na przykład, kolczyk w uchu raczej nie straci na wadze.