Stolica Korea Południowa - miasto Seul Jest ogromną i gęsto zaludnioną metropolią. Aby stworzyć najbardziej komfortowe warunki dla odpocząć w środowisku miejskim dla mieszkańców i gości największej metropolii w kraju przeznaczono specjalne terytorium na stworzenie Wielkiego Seulskiego Parku z różnorodnymi możliwościami spędzania wolnego czasu.

Opis parku

Duży park w Seulu jest geograficznie zbudowany na terytorium Korei Południowej w mieście satelickim Quachon prowincja Kendigo, położona na południe od Seulu u podnóża gór Cheonggye. Został założony pod koniec XX wieku, w 1977 roku i zajmuje powierzchnię 7 milionów metrów kwadratowych. km. W oficjalnych źródłach park jest często nazywany Seul Grand Park. To prawie największy park rozrywki w kraju.

Панорама парка Co jest ciekawego w parku rozrywki?

Duży park w Seulu w Republice Korei to ogromny kompleks parkowy, który obejmuje:

  1. Zoo , jedno z największych na świecie, które reprezentuje około 3200 zwierząt z kolekcji pałacu dynastii królewskiej z ogromną wioską dla ptactwa wodnego i najrzadszego goryla Rolanda.
  2. Dziecięce zoo, w którym żyją zwierzęta trzymane w dłoni i zwierzęta, które można dotykać i karmić: kucyki, króliki, papugi, wiewiórki, owce itp.
  3. Wzgórza i szlaki turystyczne o łącznej długości 7,4 km.
  4. Ogród botaniczny , największy w Korei Południowej.
  5. Оформление парка
  6. Różaniec , reprezentowany przez 20 tysięcy krzaków wspaniałych róż (około 200 gatunków) i fontannę w centrum.
  7. Rodzinny park rozrywki, taki jak słynny Disneyland.
  8. Зона аттракционов
  9. Narodowe Muzeum Sztuki Nowoczesnej z ogromnym jeziorem, zajmującym centralną część parku.
  10. Delfinarium , gdzie codziennie występują delfiny i foki.

Cały teren rekreacyjny jest obficie obsadzony kolorowymi kwiatami, a profesjonalni ogrodnicy używają nożyczek do form zwierzęcych. Wzdłuż wszystkich ścieżek są wygodne ławki i urny. W parku autobusy powoli płyną wycieczki , a na przystankach zwiedzający spotykają się z doświadczonymi przewodnikami.

Украшение парка

Seoul Grand Park posiada własną restaurację, aptekę i posterunek policji. Tutaj możesz zostawić swoje rzeczy w przechowalni i wypożyczyć wózek.

Сеульский Гранд Парк

Jak dostać się do Seoul Grand Park?

Aby szybko i wygodnie dostać się do Greater Seoul Park, możesz skorzystać z niebieskiej (czwartej) linii metropolita podziemny . Właściwa stacja to Seoul Grand Park. Od stacji do muzeum i górnego wejścia do parku jest bezpłatny regularny autobus.

Możesz także pojechać taksówką lub samochodem lub jako część wycieczki grupowej.

Парк Сеула