Wiele gospodyń domowych używa imbiru jako przyprawy w ich kulinarnych arcydziełach, ale dziś nie o to chodzi. Proponujemy zabrać ze sobą kolejne niesamowite użycie imbiru - do utraty wagi. Abyś zrozumiał, że informacje, które czytasz są prawdziwe, i że imbir na odchudzanie naprawdę pomaga, poniżej są recenzje, ale najpierw kilka wskazówek.

Wskazówki

  1. Jeśli chcesz schudnąć, musisz zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu, a aby to zrobić, zmniejsz swoje apetyt . Tutaj rada jest bardzo prosta - na pół godziny przed posiłkiem pij herbatę imbirową do utraty wagi. Ponadto, co jesz mniej, przyspieszasz także metabolizm.
  2. Wielu, po tym, jak po raz pierwszy spróbowali tej herbaty, wrzucili ją do gorączki, ale to jest całkiem normalne. Oto jedno zalecenie - zacznij od małych dawek.
  3. Imbir jest doskonałym środkiem antycellulitowym, ponieważ odciąża Cię tłuszcz i wygładza skórę.
  4. Taki orzeźwiający napój najlepiej jest nie pić w dużych ilościach przed pójściem do łóżka, ponieważ trudno będzie ci zasnąć.
  5. Proszek z imbirem do odchudzania jest mniej skuteczny niż świeży korzeń.

Recenzje

Aby zrozumieć prawdziwość informacji, znaleźliśmy ludzi, którzy doświadczyli efektu imbiru na utratę wagi i udzielili informacji zwrotnej:

"Od dawna słyszano, że imbir jest dobry dla zdrowia, ale nie wiedział, że z jego pomocą można schudnąć. Więc zgodnie z zaleceniami piłem napój imbirowy i stracił 7 kg wagi, a także wyleczyć przeziębienie. "

Elena, 26 lat, logopeda (Nogińsk)


"Nie wierzyłem, dopóki nie spróbowałem, chociaż imbir jest nieco gorzki i konieczne jest przyzwyczajenie się do jego smaku, ale wynik jest tego wart, minus 10 kg. Nigdy nie myślałem, że po prostu z herbaty, bez intensywnego treningu, możesz stracić nadwagę. Polecam wszystkim, nie pożałujesz. "

Oksana, 31, programista (Belgorod)


"Nie wiem, siedziałem na imbiru przez ponad miesiąc, ale nie czekałem na jakiś wynik, który mnie zdenerwował, także dlatego, że smak imbiru był dla mnie wyjątkowo nieprzyjemny."

Galina, 38 lat, pedagog (Kirowograd)


"Kupiłem warzywa na rynku i przypadkowo zobaczyłem jakiś korzeń, sprzedawczyni powiedziała, że ​​to imbir. Ponieważ miałem przeziębienie i wiedziałem, że imbir pomaga w takich przypadkach, kupiłem korzeń i natychmiast wieczorem zaparzyłem napój w termosie, który zacząłem pić codziennie. Tak mało, że pozbyłem się problemów z nosem, więc nieoczekiwanie straciłem na wadze o 9 kg. "

Sabrina, 39 lat, reżyser (Vladimir)

"Z moim stylem życia wystarczy mi usunąć kilka produktów lub zmniejszyć porcje, a waga spada bez większego wysiłku, ponieważ mam bardzo dobry metabolizm. Kiedy znów musiałem wziąć kilka kilogramów, zdecydowałem się przeprowadzić eksperyment ze słynnym imbirem i nie zauważyłem żadnych rezultatów. Zajęło 3 tygodnie - na próżno. "

Svetlana, 30 lat, masażysta (Komsomolsk)


"Nie jestem zaskoczony wynikiem i nie wątpiłem, bo prawie wszystko wiem o imbiru. Jego użycie jest bezdyskusyjne, a ja zawsze z nim się kształtuję. Oczywiście, jeśli nie odsuniesz się od lodówki, to imbir nie pomoże, a przy normalnej, zdrowej diecie, schudnij, efektywnie i efektywnie dodając imigrant do diety. "

Vladislav, 28, superwizor (Moskwa)


"Przyzwyczaiłam się do niezwykłego smaku przez długi czas, ale w końcu zakochałam się w tym korzeniu cudu w mojej duszy i ciele, a wszystko po tym imbir odchudzający opinie jak za jego pomocą odrzucił swoje nieszczęsne 10 kilogramów na 2 miesiące. Teraz imbir jest niezbędnym składnikiem kawy i herbaty, nie tylko dla mnie, ale dla całej rodziny. "

Tatiana, 33, Barman (Soczi)


Imbir przybył do nas z Votok i, jak wiadomo, odsetek osób z nadwagą jest jednym z najniższych na świecie. Na tej podstawie, w połączeniu z recenzjami, możemy stwierdzić, że imbir jest skuteczny w utracie wagi, ale przy jednoczesnym poszanowaniu kultury odżywiania, odrzuceniu przejadania się, a przynajmniej minimalnej aktywności fizycznej. Po spożyciu kilogramów ciast popijanych słodkimi napojami gazowanymi, imbir jest bezsilny, jak każdy inny sposób na odchudzanie.