Każdego roku dorośli mają mniejszą ochotę odczuwać radość w oczekiwaniu na swoje urodziny . Często uroczystość ogranicza się do uczty, rzadko ten dzień staje się naprawdę niezapomniany. Jednym ze sposobów na stworzenie nastroju jest komiksowa ozdoba na prezent. Prezent główny i główny można zaprezentować pod koniec wakacji, ale lepiej ustawić ton na cały wieczór dzięki zabawnym prezentom i gratulacjom.

Śmieszne komiczne prezenty

Jeśli wybierasz się na wakacje do kobiety, musisz uważnie przyjrzeć się swoim gratulacjom. Śmieszne prezenty na rocznicę może odpowiadać jej hobby, pozycji życiowej lub zawodzie. Załóżmy, że twoja dziewczyna skończyła 45 lat, a ta "kobieta znowu jagoda" już zaliczała się do starych kobiet. To doskonały powód, by dać jej koronę fałszywej szczęce!

Dla mężczyzn prezenty na urodziny komiksowe mogą być dżentelmenem (paczka prezerwatyw, cygar i brandy) lub zestawem masochistów (paski woskowe, pincety lub słoiki próżniowe do masażu).

Do uniwersalnych komiksowych upominków, urodziny można przypisać do różnego rodzaju medali, pucharów czy certyfikatów. Przekazujemy to wszystko za osiągnięte cele i wyniki za ostatni rok. Możesz nadać typem składu komiksów, są one bardzo popularne. Zapalonego rybaka lub łowcę można przedstawić z "zestawem do przetrwania" i włożyć puszkę konserw, butelkę wódki i ciepłe skarpetki. Podobnie, możesz odebrać prezent na każdą okazję.

Komiczne dawanie prezentów

Nawet najzwyklejsze prezenty mogą być serwowane w taki sposób, że zostaną zapamiętane przez długi czas. Na przykład, udekoruj dużą miotłę czarnym kotem i daj go przyjacielowi na wakacje. Ukochana babka, aby uczyć "zestawu archeologów" i wiązać z dużym łukiem z grabą.

komiczne prezenty

Komiczne dawanie prezentów można przygotować z wyprzedzeniem i pisać zabawne wiersze lub przerobić słynną piosenkę. Zawiń turban na głowie i przedstaw się jako dżin, a następnie podaj inicjatorowi uroczystości mały wazon z tobołkami, na których napisane są pragnienia. Z góry przygotuj komiczne prezenty urodzinowe dla każdego z nich (można je następnie zagrać na loterii i dla gości). A potem cała twoja wyobraźnia: mop zamieni się w uniwersalny pilot, butelkę środka przeczyszczającego jako lek na kaszel i dywan na korytarz w roli dywanu. Takie zabawne komiczne prezenty zostaną zapamiętane dla wszystkich gości i twórcy uroczystości przez długi czas.