Jak zorganizować i uczcić urodziny dziecka, aby nie było nudne dla niego ani dla dorosłych, którzy przyprowadzili swoje dzieci na ucztę. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na obchodzenie urodzin dziecka, które pozwolą Ci upewnić się, że ten dzień jest naprawdę niezapomniany dla wszystkich uczestników wakacji.

Pomysły na wakacje dla dzieci

Urodziny dziewczyn - przyjęcie księżniczki

 1. Zaproszenia. Przede wszystkim wykonuj zaproszenia z różowego i białego kartonu w postaci małych koron. Udekoruj je błyszczącymi i jasnymi wstążkami. Niewątpliwie zaproszenie twojej księżniczki na pewno nie udzieli odpowiedzi.
 2. Udekoruj pokój i ugotuj uroczysty posiłek. Dla prawdziwych księżniczek zbyt wiele blasku się nie dzieje. Użyj błyszczących wstążek, wstążek ze srebra i złota, przygotuj kule czerwonych, białych, różowych kwiatów. Udekoruj wejście do pokoju wypoczynkowego za pomocą starej aksamitnej zasłony, zaopatrzonej w różne wstążki i kokardki. Postaraj się, aby uczta na stole była również ozdobiona różowym i białym kremem, ale nie zapomnij o leczeniu, które jest przydatne dla zdrowia. Czerwone i żółte jabłka, gruszki ...
 3. Program. Wszystkie księżniczki uwielbiają biżuterię. Przygotuj materiał do samodzielnej produkcji koralików, koralików, koralików, drewnianych pierścieni. Dodatkowo możesz zaoferować dziewczynom kolor indywidualnego makaronu z dziurami. Następnie dziewczyny będą musiały je spiąć na wcześniej przygotowanych linach.

Urodziny dla chłopców - impreza piracka

 1. Zaproszenia. Możesz użyć do tego brązowego papieru do pakowania lub nawet papieru do pieczenia. Przełóż prześcieradło na części hotelowe, narysuj plan z czarnym pisakiem, aby dostać się do domu z najbliższego przystanku. Chłopcy pokochają okazję, aby znaleźć urodziny domu na tej mapie.
 2. Udekoruj pokój i przygotuj świąteczny posiłek, a do ozdobienia pirackiego statku najlepiej nadają się długie świece, które można umieścić w używanych butelkach po winie. Lampy te powinny znajdować się wyżej na półkach sufitu, aby dzieci podczas gry nie mogły ich złapać. Oczywiście na pirackim stole świątecznym nie powinno być sztućców. Babeczki z jasnym nadzieniem, w którym wszyscy uczestnicy wakacji powinni zostać pomazani, mogą być wypełnione czekoladą, dżemem, owocami. Zajmij się serwetkami, które przydadzą się małym piratom, by wytrzeć resztki jedzenia.
 3. Program. Przygotuj dzieci do różnych dekoracji, z których mogą zbierać strój piratów. Kapelusze, brody, złote łańcuszki z plastiku - wszystko to jest niezbędne dla prawdziwych piratów. Przydadzą się także specjalne tatuaże dla dzieci z symbolami piratów. Niech każdy z chłopców wybierze dla siebie odpowiedni. Teraz, gdy dzieci stały się prawdziwymi piratami, niech znajdą skarb ukryty gdzieś w swoim mieszkaniu. Umieść w różnych szkatułach i skrzyniach instrukcje, jak znaleźć ten skarb. Instrukcje mogą zawierać listę zadań specjalnych, które należy wykonać, aby znaleźć główną skrzynię, która na przykład będzie ukrytym prezentem na urodziny.

Urodziny z dala

Nie trzeba mieć przyjęcia w domu. Doskonałą alternatywą dla gier domowych jest mała kampania w:

  pomysły na wakacje dla dzieci
 • delfinarium,
 • zoo,
 • farma strusi
 • w parku wodnym,
 • teatr lalek
 • w szkole artystycznej (w tym celu musisz zgodzić się z nauczycielem szkoły, aby miała małą świąteczną lekcję dla nieprzygotowanych dzieci).

Dzięki tej opcji rodzice nie będą musieli przygotowywać się na święta, wystarczy przygotować proste kanapki i napoje dla dzieci, a także wstępnie załatwić bilety wstępu.