Wraz z nadejściem zimy nadchodzi czas, aby zdecydować, jak ozdobić choinkę w 2018 roku. Możesz świętować wakacje w tradycyjnym stylu, ale jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z kochanką następnego cyklu astrologicznego, musisz znać jej ulubione kolory, smakołyki i zabawki.

Jaka powinna być choinka w 2018 roku?

Przed Świętami Bożego Narodzenia należy przygotować się wcześniej, aby odpowiednio przemyśleć program, menu, wystrój, wybrać odpowiednie stroje. Problem z wystrojem jest jednym z głównych tematów, które należy wziąć pod uwagę w sylwestra. Wielu właścicieli nie kupuje prawdziwych drzew, dekorując kolorowe produkty ze sztucznych igieł. Decydując się na dekorowanie białe choinki W 2018 roku, niebieskie lub srebrne piękno zgodnie ze wszystkimi zasadami kalendarza wschodniego, może powstać wiele trudności.

Rodzaje drzew do świętowania psów noworocznych:

 1. Tradycyjne rozwiązanie problemu dekorowania choinki w 2018 roku. Psy - pozyskanie na rynku prawdziwego świerku lub sosny z lasu.
 2. Opcja ekologiczna - kup drzewo garnek . Nie można go wyrzucić, ale wylądował na wiosnę na podwórku lub gdzie indziej.
 3. Sztuczna jodła z miękkimi igłami z formowanego tworzywa sztucznego - produkt ma maksymalne podobieństwo do oryginalnego drewna i służy od ponad 10 lat.
 4. Najłatwiejszy sposób niedrogiego udekorowania choinki w 2018 roku Psy - używaj niedrogich produktów z igłami z żyłki wędkarskiej.
 5. Choinki wykonane z PVC wyglądają naturalnie we wnętrzu, ale ich żywotność jest niewielka (do 5 lat).
 6. Szykowna i najnowocześniejsza wersja - zakup drzewek ozdobnych z włókien światłowodowych. We wnętrzu świecące nici wyglądają oryginalnie, znika konieczność zakupu girland.
 7. Какая должна быть елка на 2018

Jak pięknie udekorować choinkę w 2018 roku?

Jeśli czytasz radę popularnych astrologów, jak udekorować choinkę na Nowy Rok 2018, musisz pamiętać, że symbol nadchodzącego okresu gwiezdnego preferuje luksus domowego komfortu i nie odnosi się do bujnego wystroju. Wskazane jest, aby używać tradycyjnych technik, naturalnych materiałów na spotkanie Roku Psa, aby nie uciekać się do wyzywającego wystroju, jasnych i krzykliwych kolorów.

Jakiego koloru ozdobisz choinkę w 2018 roku?

Jeśli podejmiesz niewłaściwą decyzję w jakim kolorze ozdobisz choinkę w 2018 roku, to nie ma sensu śledzić wschodnich tradycji w pozostałych szczegółach. Chińczycy wolą dekorować wnętrze w przeddzień spotkania z ziemskim psem w złotych, brązowych, żółtych, pomarańczowych odcieniach. Wystrój w tych ciepłych kolorach doskonale nadaje się na świąteczną atmosferę. Na przykład, łącząc złoto z kolorem czerwonym lub zielonym, możesz uzyskać elegancki strój sztuczne lub żyjące piękno lasu.

Каким цветом украшать елку в 2018 году

Zabawki choinkowe 2018

Jeśli nie masz okazji znaleźć specjalnych zabawek w kształcie psa, możesz rozwiązać problem, jak ozdobić choinkę w 2018 roku, w prosty sposób - zainstalować miękkiego pluszowego psa u podnóża drzewa iglastego. Może być przykryty cekinami i serpentynami, czerwony kapelusz można zapiąć na głowie, a podłoga wokół niego powinna być pokryta piankowym plastikiem lub watą. Istnieje masa nowoczesnego wystroju sklepu, który jest sprzedawany w sklepach i elegancko dopasowany do spotkania Roku Earthen Dog:

 1. Kulki z wizerunkiem psów.
 2. Szklane psy na zawieszkach.
 3. Świece w postaci psów.
 4. Porcelanowe figurki szczeniąt i dorosłych psów.
 5. Miękkie zabawki choinkowe
 6. Noworoczne skarpety ze szczeniętami.
 7. Zdjęcia kartonu z psami.
 8. Papierowe figury zabawnych szczeniąt.
 9. Игрушки на елку 2018

Jakie bale ozdabiają choinkę 2018?

Jeśli już zdecydowałeś się na pytanie, w jaki sposób ozdobić futro w 2018 roku, musisz spróbować znaleźć odpowiednie piłki na odpowiednie tematy. Zaleca się spełnienie Roku Psa kulkami w kolorze żółtym, złotym, jasnobrązowym, pomarańczowym. Doskonale udekorowane produkty ozdobione rysunkami z zabawnymi żółtymi lub czerwonymi szczeniętami, psami o jasnobrązowym kolorze. Jeśli nie ma odpowiedniego dekoru, można wyhaftować lub zawiązać kawałek materiału z pożądanym obrazem i owijać go wokół gotowej szklanej misy.

Какими шарами украшать елку 2018

Jak ozdobić choinkę tiulem na nowy rok 2018?

Zbliża się choinka 2018, jak ozdobić mieszkanie w oryginalny sposób i zrobić piękne leśne piękno w roku Psa za pomocą dostępnych środków? Doświadczeni specjaliści wiedzą, że przezroczysty i elastyczny tiul z gęstą i jednolitą nicią ułatwia wykonanie eleganckiego wystroju domu. Popularne domowe z tego materiału - miniaturowe choinki, nadają się jako dekoracja na biurko lub w postaci choinek. Lufa wykonana jest z drutu, a poziomy dekoracyjnych igieł wykonane są z pasków zielonego lub wielokolorowego tiulu.

Przykłady tiulowych zabawek na choinkę 2018:

 1. Jasne kulki tiulowe zawinięte w piłki tenisowe lub ping ponga.
 2. Motyle z tiulu.
 3. Pom-poms wykonane są z eleganckiej tkaniny siatkowej.
 4. Świąteczne wianki tiulowe.
 5. Tabela choinki tiulu.
 6. Как украсить елку фатином к новому году 2018

Rzemiosło na choince 2018

Sklepowe dekoracje wyglądają elegancko, ale domowe zabawki, wykonane osobiście lub w towarzystwie ich dzieci, lepiej sprawiają przyjemność oczom i często stają się pamiątkami. Projektując choinkę na nowy rok 2018 Psy, poświęć trochę czasu na zrobienie domowej roboty dekoracji ze stożków, tkanin, plasteliny, różnych złoconych lub posrebrzanych błyskotek.

Rodzaje domowych dekoracji na choince 2018:

 1. Miniaturowe choinki wykonane ze słodyczy i błyszczącego blichtru.
 2. Pulpit Choinki wykonane z szyszek.
 3. Papierowe choinki, stożki i płatki śniegu.
 4. Wakacyjne rękodzieło z korka lub plastikowych butelek.
 5. Jodły piór.
 6. Kulki motkach wątku i przycisków.
 7. Oryginalny pomysł, jak ozdobić choinkę w 2018 r. Psy - zrobić kule ze starych, pomalowanych żarówek.
 8. Płatki śniegu z klejonego i kolorowego makaronu.
 9. Поделка на елку 2018

Jaki styl ozdobić choinkę 2018?

Najprzyjemniejszym procesem w przededniu nadejścia Sylwestra jest dekoracja piękna lasu. Wcześniej wierzono, że cierniste, wiecznie zielone gałęzie odrywają złe duchy, a wraz z nadejściem chrześcijaństwa drzewa zmieniły się z stracha na wróble w główny element świąteczny wnętrza. Z biegiem czasu cukierki i jabłka zostały zastąpione szklanymi złoconymi kulkami, latarniami i innymi dekoracjami. W ZSRR pojawiła się nowa tradycja dekorowania choinki gwiazdami i symbolami radzieckimi, a ostatnio coraz więcej osób próbuje ubrać swój dom w orientalnym stylu.

Projekt choinki w zależności od stylu:

 1. Klasyczny design choinki - używane koraliki, kule, kokardy, płatki śniegu, wstążki, blichtr. Wskazane jest używanie zestawów kilku identycznych zabawek i umieszczanie samotnych oryginałów w widocznym miejscu.
 2. Orientalny styl choinki - w projekcie szeroko wykorzystujemy ulubione kolory Ziemi Psa. Dekorujemy choinkę 2018 w żółtym, czerwonym stylu, wykorzystując odcienie złota, brązu i pomarańczy. Wykorzystywane są jasne kule, smoki, dzwonki, genialne klejnoty.
 3. Retro styl choinki - gwiazda na górze, na gałęziach zabawki w postaci rakiet kosmicznych, stożków, koralików, starych ozdób, owoców.
 4. Minimalistyczny styl choinki - drzewo szuka zieleni i bujnej zieleni, ale nie może być przeciążone wystrojem. Spróbuj ozdobić jodłę małym girlandą lub kilkoma skromnymi wstążkami.
 5. Ekologiczna choinka - naturalne materiały, rzemiosła wykonane z płótna, tkaniny naturalnej, sznurka i szyszek, drewniane koraliki są używane.
 6. В каком стиле нарядить елку 2018

Jaka jest data dekoracji choinki 2018?

Biorąc najlepszą dekorację na choinkę w 2018 roku, wskazane jest wcześniejsze wyznaczenie dnia, w którym drzewo ma się znaleźć w pokoju i zacząć go dekorować. Jeśli chcesz świętować Nowy Rok na wzór Zachodu, to powinno to być zrobione na początku grudnia na kilka tygodni przed Świętami Bożego Narodzenia. Nie ma problemów ze sztucznym drzewem, ale prawdziwe piękno lasu bez wilgoci może rozpaść się w ciągu kilku dni. Zaleca się zamontowanie go na stojaku w wiadrze z wodą lub w pojemniku z mokrym piaskiem.