W przeddzień ferii zimowych pojawia się pytanie: jak ozdobić dom na Nowy Rok 2018, stworzyć w nim harmonijne i przyjemne wnętrze. Konieczne jest staranne przygotowanie do zagospodarowania przestrzennego pomieszczeń, rozważenia wszystkich pomysłów i opcji dekoracyjnych, girland z przedsprzedażami, zabawek, niezbędnych materiałów wykończeniowych, narzędzi i akcesoriów.

Wystrój domu na Nowy Rok

Bez dekoracji pokoi w 2018 roku nie można stworzyć świątecznego nastroju i w pełni sprostać zimowym świętom. Wskazane jest, aby wypracować z wyprzedzeniem główne problemy, które pojawiają się podczas projektowania salonów i elewacji domu. Aby ozdoby świąteczne dla domu wyglądały harmonijnie we wnętrzu, trzeba kompetentnie zaplanować cały kompleks prac przygotowawczych, w odpowiednim czasie, aby kupić niezbędny wystrój.

Co wziąć pod uwagę przygotowując się do Nowego Roku 2018:

 1. Tradycyjne zimowe kombinacje odcieni w przeddzień Nowego Roku 2018 są czerwone i białe, srebrne z niebieskim, białym i niebieskim, zielone z czerwonym. Jeśli obchodzisz święto w stylu orientalnym, używa on wyjątkowo ciepłej gammy, charakterystycznej dla roku Ziemi Psa.
 2. Znajdź właściwe rozwiązanie w kwestii dekorowania elewacji budynku, otworów drzwiowych i okiennych, schodów, terenu domu.
 3. Kup choinkę lub stwórz alternatywny zamiennik piękna lasu ze złomu.
 4. Terminowy zakup świątecznych dekoracji - serpentyn, zabawek, wstążek, piłek, girland.
 5. Znajdź elementy dekoracyjne pochodzenia naturalnego - do przygotowania szyszek, igieł sosnowych, owoców o kulistym kształcie.
 6. W kwestii jak ozdobić dom na Nowy Rok 2018, dozwolone jest praktykowanie domowe zabawki i plakaty na temat zimy.

Noworoczna dekoracja elewacji domu

Ludzie zawsze chcą świątecznej atmosfery, aby nie opuszczać ich, gdy opuszczają pokój. W tym przypadku pomaga przemyślana noworoczna dekoracja domu na zewnątrz, która przyciąga wzrok i wygląda tak atrakcyjnie, jak to możliwe. Istnieje wiele niedrogich i niedrogich technik, ponieważ interesujące jest dekorowanie elewacji budynku bez udziału specjalistów.

Pomysły na świąteczną dekorację fasady domu w nowym 2018 roku:

 1. Okna mogą być udekorowane małymi wielobarwnymi, migoczącymi światłami. Umieszczone są wzdłuż konturu otworu lub są przywiązane do szkła w postaci ciekawego wzoru.
 2. Innym popularnym sposobem na udekorowanie domu na Nowy Rok 2018 jest przyklejenie domowej roboty do szklanki płatki śniegu .
 3. Dołącz świąteczne wieńce do drzwi wejściowych z gałęzi jodłowych.
 4. Projekt oświetlenia budynku i otoczenia za pomocą urządzeń elektrycznych - podświetlenie, oświetlenie ogrodowe. Zawsze wygląda spektakularnie w konturach domu, balkonach, przyłbicach, drzwiach, listwach LED.
 5. Zamów lub złóż panel "Szczęśliwego Nowego Roku 2018!".
 6. Twórz zimowe rzeźby lodu i śniegu.
 7. Udekoruj girlandami elementy ogrodzenia, drzew i krzewów na dziedzińcu.
 8. Новогоднее украшение фасада дома

Dekoracja domów na Nowy Rok w środku

Czekając na nadejście poru świątecznych cudów, ludzie chcą wymyślić najlepszą dekorację domu na Nowy Rok. Możesz po prostu przynieść zieloną jodełkę z rynku i na tym limicie. Najlepszym rozwiązaniem jest kompleksowe podejście do tej lekcji i staranie się ubierać wszystkie pokoje i kąciki domu przy użyciu najlepszych oryginalnych technik projektowania.

Jak ozdobić wnętrze domu w Sylwestra 2018:

 1. W małym pokoju, zamiast dużej choinki, można użyć imitacji igieł sosnowych na ścianie.
 2. Zabierz ze sobą do domu zabawne zabawki i wstążki wiszące na suficie.
 3. Udekoruj wszystkie rogi i półki na książki gałązkami jodły, girlandami i drobnymi ozdobami.
 4. W rzeczywistości, jak najlepiej ozdobić dom na nowy rok 2018, projektanci zalecają korzystanie z plakatów i napisów z gratulacjami, rzeźbione litery są wklejane do ściany lub dołączone do taśm.
 5. Wianki igieł i stożków sosny - świetny wystrój drzwi i ścian domu.
 6. Jeśli masz dość zwykłego zielonego drzewa, weź w przededniu 2018 sztuczne drzewo ze srebrnego materiału i udekoruj je czerwonymi kulkami, gra na kontrast kolorów zawsze wygląda elegancko.
 7. Udekoruj okna gałązkami, płatkami śniegu, dekoracjami świątecznymi, połóż zapalone świece na parapetach.
 8. Zaleca się ozdobić podstawkę choinki pudełkami z prezentami, miniaturowymi figurkami bałwanów i Mikołajem.

Kulki do dekoracji domu na Nowy Rok

Balony to uniwersalne produkty, które można wykorzystać na każdej imprezie rodzinnej. Oryginalna dekoracja domu musi być zgodna z tematem, więc przebiśniegi, Mikołajki, Sneguroki, jelenie i inne leśne zwierzęta są wykonane z lateksu na zimowe uroczystości. Zaleca się dobranie materiału o odpowiednim kolorze i stworzenie w pomieszczeniu piłek eleganckich girland, łuków, "śnieżnych" zamków, choinek.

Украшение дома шарами на Новый год

Dzianiny ozdoby świąteczne dla domu

Oryginalna dekoracja domu na Nowy Rok 2018, wykonana z nici, może zastąpić delikatne szklane kulki. Za pomocą haczyka można łatwo związać bałwana, króliczka, łyżwy, gwiazdkę, Świętego Mikołaja. Istnieją dwa rodzaje dzianinowych zabawek - płaskie i wolumetryczne. Aby kulki miały lepszy kształt, są wykrochmalone. W zabawkę wkłada się balon, następnie napompowuje się i materiał poddaje się obróbce skrobi. Po wyschnięciu kulka zostaje opróżniona, ale rzeczy z tkanin zachowują swój kształt i są w stanie idealnie udekorować wnętrze.

Вязаные новогодние украшения для дома

Ozdoby choinkowe z szyszek dla domu

Nie można znaleźć bardziej przystępnych cenowo materiałów na wystrój noworoczny. Piękna dekoracja domu na nowy rok 2018 z szyszki sprawiają, że to bardzo proste. Często tworzą postacie krasnoludków, zwierząt, ptaków. Owoce są malowane w różnych kolorach i ozdobione koralikami lub błyszczy. W swojej naturalnej postaci szyszki służą do tworzenia martwych natur Nowego Roku, w girlandach, wieńcach, do dekoracji żyrandoli, drzwi, kinkietów.

Новогодние украшения из шишек для дома

Dom dekoracji starych świątecznych zabawek

Planując sposób dekoracji domu na Nowy Rok 2018, nie ma konieczności zakupu nowoczesnych zabawek w sieciach handlowych. Stare kule, kostki, sople, gwiazdki, figurki jeleni, bałwanki, Snegurochka pomogą ozdobić wnętrze pokoju w niezwykły i oryginalny sposób. Jeśli ozdoby świąteczne do domu na strychu straciły swój świąteczny wygląd, można je łatwo przywrócić za pomocą farby, folii i kolorowego papieru. Nijakie szklane kulki można ozdobić klejonymi cekinami, koralikami, wiązanymi kolorowymi nitkami.

Украшение дома старыми новогодними игрушками

Artykuły noworoczne do dekoracji domu

Popularna fabuła na domowe pamiątki na pulpicie - choinka z dostępnych materiałów. Drzewo na spotkanie w 2018 roku może być wykonane z plastikowych zielonych łyżek, stożków wbitych w szklankę pinezek, czekoladek, nici, nawet z piór. Często ozdoby świąteczne do domu robią swoje własne ręce w postaci ozdób choinkowych. Proste, ale oryginalne girlandy pochodzą z dzianych mitenek, skarpet, kapeluszy i ciasteczek. Noworoczne wieńce w przeddzień 2018 roku doskonale udekorują ściany i drzwi, są po prostu wykonane ze stożków, igieł sosnowych, łuków, owoców, jagód, gałęzi.

Новогодние поделки для украшения дома