Zmień święta sylwestrowe w banalną ucztę - okupacja jest wyjątkowo nudna i już zupełnie niemodna. Drugiego dnia nie ma nic do zapamiętania. W głowie tylko kręci się lista tradycyjnych potraw i plotek omawianych z kolegami. Ból głowy z dodatkowej dawki szampana i wagi w żołądku również nie rozjaśnia szczególnie wspomnień. O wiele ciekawiej jest zorganizować oryginalny temat impreza firmowa I możemy dać ci kilka pomysłów.

Korporacja w stylu Chicago

Teraz jest w zwyczaju idealizować wizerunek poszukiwacza przygód z drogi, ponieważ ludzie znają swoje życie i przygody tylko z żywych filmów sensacyjnych. Może spędzić godzinę w garniturze Al Capone lub Lucky Luciano, aby zobrazować zakochaną parę w stylu Bonnie i Clyde'a. Który szef firmy nie chce czuć się przy stole prawdziwym ojcem chrzestnym, którego najpotężniejsze rozkazy są wykonywane bez pytania?

Oczywiste jest, że odpowiedni będzie ubiór tego noworocznego przyjęcia. Mężczyźni powinni znaleźć stylowy kapelusz, motyla, spodnie na szelkach, prążkowany garnitur. Zaleca się mieć przy sobie kilka rewolwerów, karabin maszynowy "Thompson", drogie cygara i paczkę "dolarów". Ale panie mogą lśnić w obcisłych sukienkach retro, dodatkowo dekorując się perłowym naszyjnikiem, naszyjnikiem z kryształkami, bandażem z piórami.

Takie ciekawe pomysły dla korporacji powinny być realizowane tylko w starannie przygotowanym miejscu. Aula czy bar powinny zostać zamienione w podziemne kasyno z zasłonami zamkniętymi, w środku zainstalować ruletkę, stolik do gry, by objąć stylową muzykę lat trzydziestych (blues, jazz). Konkursy na żart pasowały do ​​"nagłych" poszukiwań, wyboru ojca mafii, sprzedaży gangsterskiej, liczenia obshchaków, poszukiwania "szpiega", strzelania do celów z automatów do zabawek. Nie zapominaj o sesji zdjęciowej, zdjęcia z takiej korporacyjnej imprezy są bardzo zabawne, a wszyscy fani reinkarnacji lubią to bardzo.

Pomysły na noworoczne korporacje 1Pomysły na imprezę noworoczną 2Pomysły na imprezę noworoczną 3

Korporacyjne w stylu nominacji do Oscara

Jeśli ktoś jest gangsterem lub pirat nie jest do gustu, możesz spróbować poczuć się na korporacyjnej prawdziwej gwiazdy Hollywood. Sukienki aktorki są niezwykle drogie i nie będzie łatwo wcielić taki pomysł na imprezę noworoczną. Ale musisz, jako kobieta, spełnić wszystkie swoje marzenia, zrobić oryginalną fryzurę, zamieniając się w godzinę Merlin Monroe , Jennifer Lopez lub Sharon Stone. Na czerwonym dywanie, który powinieneś zdecydowanie umieścić przed wejściem do instytucji, musisz wyjść tylko w najbardziej perfekcyjnym stroju. Rozrywka w takim wydarzeniu może być inna. Oscary są często wystawiane na scenie, tworząc "żywe plakaty" na jakiś skandaliczny film, zgadując tytuł filmu w krótkim klipie lub biorąc udział w konkursie na najlepszy cytat z filmu.

Pomysły na imprezę noworoczną 4Pomysły na imprezę noworoczną 5Pomysły na imprezę noworoczną 6

Noworoczny styl korporacyjny w tym stylu

Przede wszystkim kolesie wyróżniały się wśród zwykłych ludzi swoimi strojami i oryginalnym slangiem. Wyróżnij się z tłumu, a faceci pomagali takim rzeczom jak spodnie, fajki, szerokie ramiona, wąskie krawaty śledziowe, fryzura w stylu "kucharza". Dziewczyny na przyjęciu w stylu stylizacji robią fryzury "Babbet", "whisky świata", "bouffant". Tu sukienki pasują do krótkich ubrań lub mają pełną spódnicę tuż poniżej kolan. Najpopularniejszy jest drugi typ. Zwróć szczególną uwagę na kolorystykę, która powinna być zabawna i jasna. W kolesiach popularna była tkanina z dużymi kropkami, paskami i wzorami w postaci kwiatów. Na takiej korporacji należy grać kompozycje Presleya, Armstronga, Goodmana i innych rzeczy, które rozbawiły publiczność w latach 50-tych, co byłoby odpowiednie na konkursy tańca gejowskiego.

Pomysły na imprezę noworoczną 7Pomysły na imprezę noworoczną 8Pomysły na imprezę noworoczną 9