Praca jest pracą, aw przeddzień wakacji nawet pracownicy chcą pogratulować i nieco podnieść swoje "morale". Jest oczywiste, że wśród opcji na prezenty firmowe nagroda byłaby bardzo przydatna, ale mimo wszystko jest to święto na wakacje, aby dawać prezenty.

Prezenty firmowe dla kobiet

Jeśli twój zespół jest w większości żonaty i ma praktyczne panie, powinieneś pomyśleć o bardziej "przyziemnych" prezentach. Na przykład oryginalne akcesoria do kuchni. Interesujące młyny przyprawowe to doskonałe zestawy pojemników na luźne lub stylowe zestawy filiżanek i spodków. Wszystko to z jasnym, noworocznym projektem.

Jeśli chodzi o pomysły na prezenty dla młodych pracowników, tutaj możesz wymyślić trochę humoru. Na przykład daj swoim pracownikom budziki - antystresy i komiczny kartkę z życzeniami. Dobra opcja z parasole lub akcesoria na pulpit.

Od niezwykłych prezentów korporacyjnych możesz pomyśleć o prezentie w formie tajskiego masażu lub podróży do solarium. Czasami zamawiają kalendarze z różnymi zdjęciami pracownika wykonanymi w trakcie roku pracy.

Prezenty firmowe dla mężczyzn

Z męską kompozycją z reguły wszystko jest o wiele łatwiejsze. Młodzi ludzie dobrze reagują na wszelkiego rodzaju akcesoria biznesowe i oczywiście na gadżety USB. Są to podgrzewane kubki i ciekawe. komiczne prezenty . Od niezwykłych upominków korporacyjnych możesz wypróbować dzisiejsze modne gumki do czyszczenia klawiatury, wszelkiego rodzaju oryginalne latarki do samochodów lub zapalniczki z dowcipami.

Wśród opcji prezentów korporacyjnych dla bardziej szanowanych pracowników, powinieneś pomyśleć o dziennikach, stylowych notatnikach i innych niezapomnianych prezentach biznesowych. Jako pomysły na prezenty firmowe, po prostu wybieraj po prostu piękne noworoczne zestawy świec lub dekoracje do dekoracji stołu noworocznego.