Jessica Chestane - jedna z najbardziej poszukiwanych aktorek i muza światowych projektantów. W rozmowie z Vogue otworzyła zasłonę swojej twórczej ścieżki i przyznała, że ​​jej życie jest jak magiczny sen. Zmieniona w królowej magii w grudniowym wydaniu aktorka, dzięki stylistce Rushce Bergman, próbowała nowej i niezwykłej roli zimnej i niebezpiecznej wróżki noir. Zdjęcia Jessiki są pełne czarów i grania ciemnych półtonów, większość scen jest rozmyślnie zaciemniona i przedstawia wizerunek aktorki jako niestałą i nierealną.

Стилист Рушке Бергман создал образ магической королевы

Stylista Rushke Bergman stworzył wizerunek magicznej królowej

Джессика Честейн украсила обложку декабрьского номера Vogue

Jessica Chestane zdobiła okładkę grudniowego numeru Vogue

Образ холодной королевы актриса сыграла легко

Obraz zimnej królowej aktorki z łatwością zagrał

Redakcja magazynu postanowiła kontynuować tradycję legendarnego redaktora amerykańskiej Vogue Diana Vriland i stworzył liczbę pełną magii i magii.

Актриса призналась, что с детства любит ШекспираДжессика Честейн

Redaktorzy wypełniali pokój magią i magią

Новогодняя съемка для Vogue UA

Nowy Rok w Vogue UA

Pragnienie zostania aktorką było tak silne i niesamowite dla Jessiki Chesteyn w młodości, że z łatwością wkroczyła w świat scen teatralnych. Według aktorki to teatr odegrał ważną rolę w jego tworzeniu i twórczym sukcesie filmowym.

Фото были сделаны в стиле нуар

Zdjęcia zostały zrobione w stylu noir

Dzieciństwo Jessiki nie było niczym niezwykłym, zwykłą szkołą w Sacramento, rodzinnymi problemami i chłodem bliskim marzycielskiej dziewczynie.

Być może moje życie byłoby inne, gdyby od dzieciństwa byłem otoczony miłością i mogłem uczęszczać do szkoły artystycznej. Może ... Ale cieszę się, że moje życie było takie, pozwoliła mi kupić rdzeń niezbędny do wykonywania zawodu.

Wyjazd szkolny na Festiwal Szekspirowski obrócił się na całe życie, Jessica nie podejrzewała, że ​​jej entuzjazm dla angielskiego dramatopisarza byłby pierwszym krokiem do przyszłej kariery teatralnej.

Rozumiem, że to wygląda dziwnie i wydawało mi się narzędziem uczenia się dla moich rówieśników, ale naprawdę pogrążyłem się w świecie sztuk Szekspira i wcale tego nie żałuję. Brakowało mi lekcji, aby poświęcić więcej czasu książkom.
Честейн – одна из самых востребованных актрис

Po ukończeniu szkoły artystycznej w Nowym Jorku Jessica udała się na podbój Hollywood. Los Angeles spotkało się z nieprzyjazną i początkującą aktorką oferującą role drugiej klasy.

Pamiętam, że mój agent zadzwonił do mnie i zapytał: "Jak patrzysz na karmienie obcego?". Szczerze mówiąc, byłem zszokowany tą propozycją i stanowczo odmówiłem! Kolejne role przygnębiły mnie jeszcze bardziej. Reżyserzy patrzyli na mnie tylko jako "ofiarą przemocy" w swoich filmach. Na początku się zgodziłem, ale kiedy ten sam producent ponownie zaprosił mnie na rolę "zgwałconej dziewczyny", powiedziałem: "Przestań, wystarczy. Nie chcę być ofiarą. "
Jessica Chestane jest muzą reżysera Al Pacino

Po ponownym rozważeniu jej zdolności aktorskich i jasnego podejścia do poszukiwania swojej roli, otrzymała ofertę współpracy od Al Pacino. To spotkanie było punktem zwrotnym dla Jessiki, na uboczu teatru nazwano ją muzą amerykańskiego reżysera. Od 2011 roku i świetnie zagrała rolę w spektaklu "Salome", opartym na dziele Oscara Wilde'a, zaczęła się wspinaczka do hollywoodzkiej sławy.

Джессика - муза режиссёра Аль Пачино
Jestem wdzięczny Alowi Pacino, dał mi niesamowity start i pozwolił mi uwierzyć w siebie! Po występie i entuzjastycznych recenzjach krytyków teatralnych otrzymałem wiele interesujących sugestii. W ciągu następnych kilku lat byłam otoczona miłością reżyserów, żyła w kreatywnym kokonie, ale nie myślałam, że nie jestem profesjonalną aktorką. Bałem się opinii kogoś innego i martwiłem się tym. Ale to już przeszłość.
Czerwony dywan Jessica Chestain

Aktorzy Jessica Chestane potwierdzili liczne nagrody i nagrody. Aktorka została uznana przez Guild of Actors w Stanach Zjednoczonych, Oscar, Golden Globe, nagrodę BAFTA za najlepsze kobiece role w pierwszym i drugim planie.

Джессика выбирает для красной дорожки только платья от кутюр

Pierwsze wyjście na czerwony dywan było ekscytujące dla Jessiki, na jej prośbę projektant Zak Posen stworzył sukienkę w "słonecznym kolorze". Cytrynowo-żółta sukienka dała spodziewany furor na czerwonym dywanie, w 2016 roku aktorka powtórzyła udane doświadczenie z nietypowym kolorem i pojawiła się w złotej sukni, zbierając entuzjastyczne recenzje od krytyków mody.

Дизайнер Зак Позен создал платье лимонно-желтого цвета

Projektant Zak Posen stworzył cytrynowożółtą sukienkę specjalnie dla aktorki

Джессика Честейн с Брэдом Питтом и Шоном Пенном на красной дорожке

Jessica Chestane z Bradem Pittem i Seanem Pennem na czerwonym dywanie

Diamenty i sukienki Haute Couture - słabość aktorki

W kolejnych latach aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w sukniach od Prady, Alexandra McQueena autorstwa Sarah Burton i Givenchy Riccardo Tisci, a za każdym razem jej wybór był wynikiem dobrych relacji z projektantami domów mody, a nie znakiem marki. Niedawno okazało się, że Miuccia Prada zaprosiła Jessicę do zaprezentowania nowej kolekcji rejsowej marki, więc wkrótce zobaczymy 39-letnią aktorkę jako model Prady.

Бриллианты и платья Haute Couture – слабость актрисы

Chestejn jest od wielu lat przyjaciółmi i bliskimi przyjaciółmi, nie tylko projektantami haute couture, ale także twarzą zapachową Manifesto i YSL, a także ambasadorem marki biżuterii i zegarków Piaget, która z entuzjazmem uczestniczy w rozmowie z Vogue. Jessica wyznała:

Wybór na korzyść współpracy z Piaget był dla mnie oczywisty. Działają nie tylko w branży jubilerskiej, ale także inwestują duże pieniądze w rozwój niezależnego kina artystycznego.
Джессика является послом ювелирной  марки Piaget

Jessica jest ambasadorką marki biżuterii Piaget

Nie mogę zaprzeczyć, że jestem obojętny na wysoką modę i biżuterię. Z wielką przyjemnością wspominam mój wizerunek na londyńskiej premierze Marisanina. Miałem masywne szmaragdowe kolczyki od Piageta i czarną sukienkę Elie Saaba.
Мэтт Дэймон и Джессика Честейн на премьере Марсианина в Лондоне

Matt Damon i Jessica Chestane na premierze "The Martian" w Londynie

Jessica Chestane - jedna z najbardziej poszukiwanych aktorek

Teraz Jessica Chestane zostaje aktywnie wycofana, jest zaangażowana w kilka kreatywnych i teatralnych projektów. W następnym roku pojawi się kilka nowych filmów z Chestane: "The Woman Walkes First", "The Game of Molly", "The Warden of the Zoo" oraz "The Death and Life of John F. Donovan."

Czytaj także
  • Harvey Weinstein kazał Jessice Chestane nosić sukienki Marchesi
  • Jessica Chestane pozostała niezadowolona z okładki magazynu LA Times i oskarżyła ich o dyskryminację rasową
  • Sarah Jessica Parker i Jessica Chestane wzięły udział w konferencji Power To Shake It Up w Nowym Jorku
Życie osobiste udanej aktorki

O życiu osobistym Jessica woli nic nie mówić. W ostatnich latach przypisuje się romans z włoskim Janem Luka Passi di Preposolo, dyrektorem wykonawczym francuskiej marki Moncler.

В следующем году выходит несколько новых фильмов с участием Честейн