Letnie kapcie są łatwe do założenia, lekkie i skutecznie wyglądają na stopie. Projektanci oferują szeroką gamę pantofli damskich na lato. Możesz wybrać model biznesowy na pięcie, codziennie na płaskiej podeszwie lub oryginał na stabilnym bucie. Dziś porozmawiajmy o kobiecych kapciach na platformie. Ten rodzaj podnoszenia jest uważany za najbardziej optymalny dla aktywnych kobiet na plaży. Czujesz się pewnie i stylowo, a także nieco podwyższona przy pomocy takich butów.

Modne kapcie na platformie

W bieżącym sezonie projektanci wzięli pod uwagę wszystkie możliwe wymagania fashionistek w tworzeniu obraz plaży i przedstawił odpowiednie na każdą sytuację pantofle na platformie. Teraz możesz łączyć takie buty z obu ubraniami na plażę i szafą na zajęcia na świeżym powietrzu lub wieczorne spacery. W zależności od wybranego modelu, twoje pantofle na wysokiej platformie z powodzeniem wykonają każdą, nawet najbardziej niestandardową cebulę. Jakie są najmodniejsze modele?

Plażowe kapcie-klapki na platformie . Modele poprzez palec będą bardziej odpowiednie dla zdjęć na plaży. Takie pantofle są zwykle prezentowane na platformie z pianki, dzięki czemu są bardzo lekkie i szybko schną. Jasne kolory lub dekoracje takich butów dodadzą Ci otuchy i ozdobią cały łuk w oryginalny sposób.

klapki na platformie1przerzutniki na platformie2klapki na platformie3

Skórzane klapki na platformie . Dla cięższych łuków odpowiednie są modele z wierzchnią skórą lub zamiennikiem. Te japonki są mniej atrakcyjne, ponieważ są bardziej powściągliwe w kolorystyce. Jednak na stopie te buty wyglądają elegancko i elegancko.

klapki na platformie4klapki na platformie5kapcie na platformie6

Markowe kapcie na platformie . Najmodniejsze dziś były modele kapci na platformie, prezentowane w kolekcjach Chanel. Wysoki wygodny but i szeroka góra to cechy charakterystyczne takich butów. Ale oczywiście jakość tych pantofli mówi sama za siebie. Wszakże projektanci popularnej marki stosują wyłącznie materiały najwyższej jakości.

kapcie na platformie7klapki na platformie8przerzutniki na platformie9