Wybór obuwia szkolnego dla nastolatek nie jest tak prosty, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. W końcu konieczne będzie wzięcie pod uwagę wielu różnych czynników, takich jak wygoda, zgodność z wymaganiami szkolnymi, stylem i, oczywiście, dziecko powinno lubić buty, ponieważ jest to bardzo, bardzo ważne. Wszyscy wiemy, że najważniejsze jest, aby czuć się pewnie, a do tego powinniśmy polubić nasze ubrania i buty. W czasach szkolnych nie można tego w żaden sposób zapomnieć, ponieważ przedstawiciele płci pięknej w każdym wieku lubią dyskutować o modzie i obrazach swoich kolegów z klasy. Przyjrzyjmy się zatem, jakie buty szkolne mogą być i jak je prawidłowo wybrać, aby wszyscy byli szczęśliwi, zarówno rodzice, jak i dziecko.

Kapcie do szkoły

W przypadku dziewcząt w wieku szkolnym najlepsze są buty z zapięciem. Nie zrywają się z nóg nawet podczas biegu, a tak naprawdę, jak wiadomo, dzieci w szkole rzadko poruszają się w przyzwoitym kroku. Ponadto takie buty są najbardziej wygodne i wygodne dla stóp, prawie się nie męczyły. Nawet lekarze ortopedyczni proszą rodziców, aby kupili dzieciom nazwę takiego planu, aby zapobiec rozwojowi "stopy końsko-szpotawej" u nieformalnego dziecka.

Najczęściej te buty są czarne w szkole. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że forma jest zawsze czarno-biała, ale ogólnie, w przeciwieństwie do ubrań, buty można kupić w dowolnych kolorach. Być może dla dziecka będą preferowane jasne buty, które dodadzą nutę różnorodności do surowego mundurka szkolnego. Ale jeśli wolisz, aby dziecko nosiło neutralne buty w szkole, możesz wybrać model ozdobiony małymi kryształkami lub prostymi wzorami.

buty szkolne 1obuwie szkolne 2buty szkolne 3

Mieszkania baletowe do szkoły

Również bardzo wygodny model obuwia szkolnego Baletki . Są wygodne w chodzeniu, nadają się do każdego stylu ubioru, a poza tym są zadowolone z ogromnej różnorodności. Jeśli buty do elementów złącznych w dziale dziecięcym są w zasadzie takie same, wówczas mieszkania baletowe są również monofoniczne, z wzorami i drukuje i jasne, neutralne kolory ... Ogólnie, na każdy gust i na każdą potrzebę. Możesz wybrać prosty czarny balet, który jednak może być tkaniną, lakierem, skórą lub zamszem. Obecnie kostiumy baletowe z dekorami nity i kolce są dość popularne. Możesz wybrać bardziej zabawne opcje, np. Jasne w groszki lub stylowe nadruki, które zachwycą Twoje dziecko każdego dnia.

buty szkolne 4buty szkolne 5buty szkolne 6

Obuwie szkolne z obcasami

Dla uczniów gimnazjów i szkół średnich potrzebne będą obcasy. W końcu dziewczyna musi po prostu nauczyć się chodzić pieszo na piętach. Najważniejsze - nie kupuj butów na wysokim obcasie do szkoły, ponieważ grozi to kłopotami: po pierwsze, łatwo jest schować nogę w takich butach, a po drugie, musisz zacząć od niskiej wysokości od pięty, aby twoje nogi nie były zbyt zmęczone nieprzyzwyczajony. Starannie dobieramy model butów, które są wygodne i nie za głośne, ponieważ do szkoły wciąż trzeba dobierać buty, które pasują do stylu mundurka szkolnego.

buty szkolne 7buty szkolne 8buty szkolne 9

Obuwie szkolne na platformie lub klinie

Ogólnie rzecz biorąc, idealną opcją dla szkoły nie będzie pięta, ale klin lub platforma, ponieważ jest wygodniejsza dla stopy. W sklepach można znaleźć wiele modeli butów na bardzo małym eleganckim klinie, który idealnie nadaje się do szkoły. Możesz wybrać buty w szkole o neutralnym beżowym kolorze, lub, znowu, czarny, i dla bardziej oryginalnych natury, buty, paski lub kropki, będzie doskonałym wyborem.

buty szkolne 10buty szkolne 11obuwie szkolne 12