Mówią, że przez buty można dużo powiedzieć o mężczyźnie. Nawet dla tak pozornie nieistotnych, jak flip-flop. Ale w tym objawia się miłość i szacunek dla osoby dla siebie i własnego ciała: rzeczy powinny być nie tylko piękne, ale także wygodne. Damskie japonki Adidas to zawsze przemyślane modele, zapewniające największy komfort podczas wycieczek na plażę, na basen lub po prostu na wycieczki do natury i spacery po mieście.

Rodzaje i materiały

Zasięg światowej sławy marki sportowej jest naprawdę ogromny. Wszystkie ich modele łączą tylko jedną właściwość: są tworzone specjalnie dla "mokrych" warunków. Oznacza to, że policzki marki Adidas nie rozchodzą się po pierwszym kontakcie z wodą, nie wykazują kleju, napis nie zostanie wymazany. Ich intarsje są specjalnie wykonane z blachy falistej, aby zapobiec poślizgowi mokrej nogi.

Najlepsze uderzenie

Może być wykonany w postaci pojedynczej membrany lub palca, jak w wattnamok. Zwykle na górę stosuje się specjalnie szybkoschnącą syntetyczną wyściółkę SUPERCLOUD, specjalnie opracowaną przez markę. Istnieją jednak również sztuczna / naturalna skóra, guma, tekstylia. Kilka sportowych zakładek Adidas ma na wierzchu siatkową wkładkę dla dodatkowej wentylacji.

Wkładka i podeszwa

Wkładka może mieć kilka rodzajów:

  1. Prosto.
  2. FITFOAM - miękki, z pianki. Ten rodzaj podeszwy, według producenta, ma pamięć, mocując anatomiczne szczegóły stopy i dostosowując się do nich.
  3. Adissage - porozrzucane z dużą ilością miękkich gumowych kolców. Klapki masujące Adidas stymulują krążenie krwi i stale wpływają na strefy funkcjonalne stopy.
  4. Z podszewką z pianki EVA dla większego komfortu.

Podeszwa z klap Adidas ma również kilka rodzajów:

  1. Prosty - płaski, gumowy.
  2. Tłoczone - dla dobrej przyczepności do mokrej powierzchni (może mieć prostą teksturę lub głębokie rowki dla większej elastyczności).
  3. EVA - aby zwiększyć amortyzację i miękkość podczas chodzenia.
Kolory

Dla plaidów Adidas, kolor można wybrać absolutnie dowolny - niekoniecznie, że zmieści się pod kostiumem kąpielowym, torbą lub pareo . Najbardziej praktyczne są policzki w kilku kolorach: żółto-fioletowym, różowo-czarnym, zielono-srebrnym, różowo-niebieskim i tak dalej. Na wycieczki do basenu zwykle wybiera się spokojne, jednokolorowe opcje: turkusowy, niebieski, niebieski.

klapki adidas1klapki adidas2klapsy adidas3
klapki adidas4klapsy adidas5klapsy adidas6
klapsy adidas7klapki adidas8klapki adidas9