Aby stworzyć piękne ciało i pozbyć się brzydkiego brzucha i boków, należy intensywnie ćwiczyć. W tym celu najlepiej jest preferować siłownię, gdzie istnieje możliwość treningu na profesjonalnym sprzęcie. Ponadto wiele symulatory dla odchudzania brzuch i boki są zwarte i niedrogie, co oznacza, że ​​można je umieścić w domu. Warto zauważyć, że pozbycie się nagromadzonego tłuszczu tylko w określonym obszarze zakończy się niepowodzeniem, a dodatkowe funty przejdą całe ciało.

Który symulator jest najlepszy dla odchudzającego się brzucha?

Cały sprzęt można podzielić na dwie grupy. Pierwszy obejmuje trenerów mocy, które pomagają wzmocnić i zacieśnić określoną grupę mięśni. Druga grupa - maszyny sercowo-naczyniowe, pomagające pozbyć się nagromadzonego tłuszczu i wzmocnić masę mięśniową. Aby osiągnąć dobre wyniki, konieczne jest połączenie obciążenia, które przyczyni się do szybszego spadku masy ciała.

Jakie są urządzenia sercowo-naczyniowe do odchudzania brzucha:

  1. Bieżnia i rower treningowy. Bieganie jest najbardziej dostępnym ćwiczeniem, które pozwala schudnąć. Prawie identyczny wynik daje i jazda na rowerze. Obciążenie można regulować, zmieniając prędkość i kąt nachylenia. Trening interwałowy daje najlepsze rezultaty. Aby zobaczyć wynik, należy angażować się 3-4 razy w tygodniu przez co najmniej pół godziny.
  2. Stepper Jeśli szukasz urządzenia do odchudzania brzucha i boków, które można umieścić w domu, zatrzymaj się przy tej opcji. Trening jest jak chodzenie po schodach. Musisz robić 3 razy w tygodniu przez 45 minut.
  3. Maszyna do wiosłowania Uważany jest za najskuteczniejszy w ćwiczeniach mięśni brzucha, co pozwala pozbyć się znienawidzonego brzucha. Więcej zajęć na tym symulatorze rozwija się rozciąganie. Ćwiczenie jest lepsze co drugi dzień przez 25 minut.
  4. Elipsoida. Według badań, ten symulator odchudzania brzucha i boków daje najlepsze wyniki, ponieważ ćwiczenia pozwalają ci dobrze wyćwiczyć wszystkie mięśnie. Podczas treningu trzeba odciążyć mięśnie brzucha. Aby przenieść ładunek na boki, należy go przechylić do przodu. Aby uzyskać wynik, musisz to robić 3 razy w tygodniu przez pół godziny.

W dobrych salach można znaleźć cały ten sprzęt, a także wiele osób kupuje go do użytku domowego.

Maszyny do treningu siłowego do odchudzania brzucha w domu i na siłowni:

  1. Symulator AB Circle Pro. Ten symulator nie wymaga dużego wysiłku, ponieważ wystarczy położyć stopy na platformie i wykonywać ruchy obrotowe.
  2. Kierowca symulatora jeźdźca. Wymyślił słynnego Chucka Norrisa. Ćwiczenia na symulatorze implikują wykonanie nacisku na nogę i pociągnięcie ramion do klatki piersiowej. Trening zapewnia dobre obciążanie całego ciała. Muszę robić przez pół godziny 2-3 razy w tygodniu.
  3. Naciśnij ławce. Najprostszy symulator, aby schudnąć w domu. Stanowi ławkę z rolkami do mocowania. brzuszna maszyna odchudzająca stopy. Statyw może być zamocowany pod różnymi kątami, co umożliwia zmianę obciążenia. Musisz wykonać 15-20 razy w kilku podejściach.
  4. Hulahup Nie zapomnij o tak prostym i niedrogim symulatorze, który działa na mięśnie brzucha i boki. Najlepiej jest preferować obręcz z kulkami do masażu, ale w tym przypadku konieczne jest angażowanie się w grube ubrania, aby nie było żadnych siniaków. Twist hulauchup potrzebujesz każdego dnia przez co najmniej 30 minut
  5. Klip dla prasy. Kompaktowy symulator pozwala na ćwiczenie prasy. Osoba staje się prętem i trzyma wałek za uchwyty. Jego potrzeba przewracania się do przodu i do tyłu, przesuwając palce u stóp na podłogę.