W reklamie różnych szamponów nieustannie obserwujemy elegancki posmak rozkosznie błyszczących włosów. Naturalnie żaden środek higieniczny nie jest w stanie zapewnić takiego połysku, a także szeroki wybór ludowych receptur do płukania. Jedyny sposób na osiągnięcie pożądanego - znaleźć właściwy połysk włosów, najlepiej o działaniu terapeutycznym i bez obciążania.

Jak lśnią włosy?

Jak wiecie, górna część każdego włosa składa się z łusek, które zapewniają elastyczność i elastyczność. Skład każdego połysku włosów zawiera składniki, które jednocześnie nawilżają te łuski, co przyczynia się do ich ściślejszego dopasowania do siebie i naprawienia tej pozycji. Tak więc rozważany produkt kosmetyczny lekko obciąża włosy i nie jest odpowiedni dla wszystkich.

Najlepszy połysk włosów

Zastanów się nad listą popularnych narzędzi, które sprawdziły się dobrze:

Osis + Sparkler Schwarzkopf Professional

Ten spray jest dostępny w metalowej butelce, która zapewnia wygodną, ​​jednolitą aplikację. Produkt pozwala natychmiast uzyskać diamentowy połysk pasm bez znaczącego obciążenia i efektu przetłuszczające się włosy . Dodatkowo spray ułatwia stylizację i modelowanie fryzur.

Gloss Appeal Kerastase

Przedstawione środki pokrywają włosy cienką warstwą, ale nie sklejają ich wcale. Ten produkt spełnia funkcje bezpiecznego mocowania stylizacji i nadaje niesamowity połysk każdej nici. Niewątpliwą zaletą sprayu jest ochrona włosów przed negatywnymi skutkami pogody: wilgocią, wiatrem, światłem słonecznym, przegrzaniem.

Lee Stafford Shine Spray do głowy

Rozważany produkt łączy w sobie wysokie stężenie cząstek silikonu o niskiej lepkości, a także sztuczny składnik podobny do sekretu wydzielanego przez gruczoły olejowe u ptaków. Dzięki temu spray zapewnia długotrwały połysk włosów bez tłustego połysku, klejenia.

Oriflame HairX Shine Boost

Prezentowana surowica nadaje włosom wyraźny połysk, czyni je bardziej jedwabistymi i uległymi, co naturalnie ułatwia stylizację. Ponadto produkt zapewnia pasmom żywienie, nawilżenie i intensywną pielęgnację poprzez kompleks witamin.

Estel Brilliance

Płyn tego producenta jest nasycony komponentami siloksanowymi, które pokrywają całą powierzchnię włosów i sprawiają, że jest lśniąca i promienna. Jednocześnie ciekły jedwab nie powoduje, że nici stają się cięższe, nadaje im elastyczność, ułatwia późniejszy upał prasowanie lub suszarka do włosów.

LONDA Professional Sparkle

Błyszczyk w sprayu został zaprojektowany specjalnie w celu nadania włosom połysku. Ten produkt nie wykonuje żadnych dodatkowych funkcji i nie przykleja włosów dzięki lekkiej formule, dlatego prezentowane narzędzie jest idealne do końcowych ruchów stylizacyjnych.

Schwarzkopf got2be

Pomimo niskiej ceny tego produktu, związanego z towarami konsumpcyjnymi, spray jest świetny Świąteczny blask połysku włosów 2 spełnia swój cel - zapewnia długotrwały połysk włosów, nie czyni ich cięższymi i nie prowadzi do zwiększenia zawartości tłuszczu w skórze głowy.

Wella Sublime Reflection

Specjalny spray do końcowych etapów tworzenia włosów lub stylizacji. Produkt wzbogacony mikrocząsteczkami diamentowymi i ekstraktem z jedwabiu, który pozwala natychmiastowo zwiększyć połysk i gładkość włosów. Warto zauważyć, że spray jest nieco ciężki, szczególnie w przypadku cienkich i wrażliwych włosów, dlatego zaleca się go używać rzadko i spłukiwać 4-6 godzin po nałożeniu.