Nowe kolekcje ubrań na sezon wiosna-lato 2014 zostały już pokazane, a teraz można wyciągnąć pewne wnioski. Po pierwsze, soczyste jasne kolory znów są na równi z miękkimi pastelami. Po drugie, można tylko zazdrościć niepohamowanej wyobraźni projektantów i ich zdolnościom tworzenia.

Modna paleta nowego sezonu

W tym sezonie istnieje kilka grup kolorów:

  • głębokie i głębokie kolory;
  • miękkie pastele;
  • odcienie neonowe;
  • klasyczne kolory;
  • kolor khaki;
  • "Płynny metal".

Głębokie i żywe kolory zawsze wyglądają bardzo szlachetnie i elegancko. Szmaragd, purpura, czerwień wina lub pomarańczowa pomarańcza - wszystkie te kolory są bardzo istotne w sezonie wiosna-lato 2014 roku. Dlatego w szafie każdej modnej kobiety musi być sukienka, spodnie lub buty tego koloru.

Powinniśmy również podkreślić niebieski kolor. W tym samym czasie może to być głęboki elektryk, lazur, turkus lub akwamaryna. Wszystkie jego odcienie będą cieszyć się niezwykłą popularnością. W sukience o ciemnoniebieskim kolorze żadna dziewczyna nie pozostanie niezauważona. Jest to szczególnie odpowiednie dla brunetek i kobiet o brązowych włosach, natomiast blondynki powinny wybierać jaśniejsze kolory, a jeśli jesteś romantyczną dziewczyną, to delikatne pastelowe kolory to właściwy wybór. W tym roku możesz w pełni ubrać się w sukienki z lekkiej cytryny, jasnego różu, brzoskwini lub karmelu. W tym przypadku możesz zrobić bez jasnych akcentów. Sukienka z morskiej pianki lub mięty, która zresztą była również istotna w poprzednich kolekcjach, będzie wyglądać bardzo miękko.

Dla miłośników imprez towarzyskich i imprez klubowych, modele neonowe są idealne. Bez wątpienia ten strój nie tylko podniesie nastrój, ale przyciągnie ogólną uwagę.

Klasyczne kolory - czarny, brązowy i biały nie są gorsze od ich pozycji. W tym sezonie będą to modne odcienie od jasnobrązowego do czekoladowego. Czarne sukienki mini lub midi są bardzo istotne w przypadku imprez wieczornych. Białe koszule, sukienki i spodnie zawsze będą wyglądać świeżo i elegancko. Nie mniej istotne będzie połączenie czerni i bieli. Jednocześnie istnieje wiele wariantów wykonania.

Warto również zwrócić uwagę na szary kolor. Może być tak lekki jak pył, a także głęboki, jak mokry asfalt. W tym samym czasie w jednej sukience można łączyć kilka jego odcieni.

Styl wojskowy zajmuje dość stabilną pozycję na podium. Dlatego spódnice, spodnie i T-shirty w khaki będą świetnym zakupem w tym sezonie. Wybór może dotyczyć zarówno szaro-zielonego, jak i brązowo-zielonego projektu.

Nowym trendem w sezonie wiosna-lato 2014 był kolor "ciekły metal". Blask stopionego metalu został doceniony przez wielu projektantów i aktywnie wykorzystują tkaniny w kolorach złotym, srebrnym i niebieskim do tworzenia kolekcji mody. Sukienka wykonana z takiego materiału doskonale podkreśla piękno kobiecego ciała i wygląda bardzo seksownie.

Fashion print sezon-wiosna-lato

Jednak na modnych podium można zobaczyć nie tylko monochromatyczne ubrania. Projektanci w tym sezonie 2014 aktywnie korzystają z różnych wydruków. Na pewno w czołówce kwiatowy nadruk . Obraz może być zarówno mały, jak i bardzo duży. Na drugim miejscu znajduje się pasek o różnych rozmiarach i konfiguracjach. Wydruki graficzne i abstrakcje stały się równie popularne, zwłaszcza w modelach jaskrawych neonowych kolorów. Nie rezygnuje z pozycji i grochu, co nadaje ubraniom romantyczny nastrój. Trend ten stał się zwierzęcym wzorcem, drukiem artystycznym, tropikalnymi motywami i krajobrazami. Znów powraca na podium i lamparta, ale dzieje się tak w różnych wzorach i odcieniach.

Modne kolory wiosenno-letniego sezonu 1Modne kolory wiosenno-letniego 2Modne kolory na sezon wiosna-lato 3
Modny kolor wiosenno-letniego sezonu 4Modne kolory wiosenno-letniego 5Modne kolory wiosny-lata 6
Modny kolor wiosenno-letniego sezonu 7Modne kolory na sezon wiosna-lato 8Wiosenno-letnie 9 modnych kolorów