Odpocznij Malediwy - to nie tylko bezczynność i bezczynność. Istnieją różne wycieczki, które pozwalają odkrywać lokalne wyspy i kultury, zanurz się w podwodne życie lub po prostu ciesz się naturalnym pięknem Malediwów. Wycieczki na Malediwach są bardzo zróżnicowane.

Nurkowanie

Przybywając na wyspy, wielu spróbuje nurkowania z rurką, idąc na piaszczystą plażę na środku Oceanu Indyjskiego z grupą przyjaciół i rodziny. Turyści na łodzi przybywają na opuszczony piaszczysty brzeg. Podczas nurkowania w rafie i nurkowanie z krystalicznie czystą wodą widać poziomy kolorowych koralowców i tłum małych i hipnotyzujących ryb. Ekscytujące podwodne wycieczki - główna rozrywka na Malediwach - to także okazja do zobaczenia eleganckich płaszczek, które elegancko przesuwają się po wodzie, oraz rekinów rafowych na dnie morza. Sprzęt do nurkowania jest zazwyczaj wliczony w koszt usługi dla wszystkich gości biorących udział w tym wydarzeniu.

Czas trwania: 3 godziny. Cena - 90 USD za osobę.

Подводное плавание

Wycieczka na wyspy

Na tej trasie możesz się dużo dowiedzieć kultura Malediwów . Odbywa się na lokalnej, zamieszkałej wyspie, gdzie można zobaczyć codzienne życie lokalnej społeczności, spotkać się z wyspiarzami i poznać bogatą florę i faunę wyspy. Aby odwiedzić wyspę, na której mieszka miejscowa ludność, turyści muszą uzyskać pozwolenie, ale zazwyczaj organizator wycieczki.

Czas trwania: 6 godzin. Cena wynosi 90 USD od osoby.

Поездка на острова

Poznaj delfiny

Na Malediwach jest coś do zobaczenia: gdzie na zwykłej wycieczce można zobaczyć delfiny na wolności i cieszyć się jednym z najbardziej spektakularnych zachodów słońca? Wycieczka składa się z ekscytującego spaceru wzdłuż Oceanu Indyjskiego statkiem w poszukiwaniu delfinów i odbywa się o zmierzchu. Malediwy są domem dla wielorybów i delfinów, tutaj możesz regularnie oglądać setki tych niesamowitych ssaków. Podczas podróży statkiem ze szklanym dnem można również zobaczyć latające ryby, mantony, rekiny wielorybie. To niezapomniana wyprawa dla wszystkich fotografów i miłośników przyrody.

Czas trwania: 2 godziny. Cena - 40 USD za osobę.

Знакомство с дельфинами

Rejs rybacki

Miłośnicy wędkarstwo będą zachwyceni możliwością realizacji swoich zainteresowań na Malediwach. Nigdy nie zapomnisz o ekscytującym procesie łowienia na tle tropikalnego zachodu słońca. Jest to niedroga wycieczka dostępna dla wszystkich gości przebywających na Malediwach.

Turyści wybierają się na krótką wycieczkę łodzią do pobliskiego miejsca połowu ryb, porzucają swoje wędki i czekają, aż ryba zacznie dziobać. Zostaniesz poinformowany o starożytnej sztuce tradycyjnego rybołówstwa na Malediwach. W razie potrzeby jadalny połów można ugotować bezpośrednio na łodzi lub na plaży. Niejadalne są ryby niejadalne lub małe.

Czas trwania: 2 godziny. Cena - 40 USD za osobę.

Рыболовный круиз

Submarine Journey

Ta trasa pomoże ci odkrywać świat pod powierzchnią morza i poznać cudowne podwodne życie Malediwów. Po dotarciu do miejsca nurkowania turyści przenoszą się na dużą pływającą platformę, na której przed lądowaniem serwowane są bezpłatne świeże ręczniki, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata. Lądowanie rozpoczyna się 15 minut przed nurkowaniem, a pasażerowie wchodzą do łodzi podwodnej przez główny właz. Następnie okręt opuszcza pływającą platformę i rejsy po powierzchni, a załoga prowadzi odprawy bezpieczeństwa, po czym rozpoczyna się nurkowanie. Turyści przez duże iluminatory widzą głębiny oceanu, witając okręt podwodny. Docierając do głębokości 30 m, turyści zobaczą rafę koralową z różnymi gatunkami życia morskiego i koralowców. Podczas podwodnego rejsu łódź porusza się powoli, aby nie uszkodzić rafy i nie odstraszyć mieszkańców dna morskiego.

Czas trwania: 1 godzina 30 minut. Cena - 75 USD za osobę.

Путешествие на подводной лодке

Trasa piknikowa

Wielu turystów jest zainteresowanych tym na wycieczkę po wyspie piknikowej na Malediwach. Tak więc nazywają małe niezamieszkane wyspy. W porównaniu do kurortów, lokalna przyroda jest nietknięta, a urlopowicze mają możliwość pełnej prywatności. Wyspy piknikowe mają wszystkie niezbędne udogodnienia: toalety, bar, pokoje, restauracje. Możesz spędzić czas w czystych wodach tych wysp, popływać, zrelaksować się na plaży, a grill czeka w pobliżu.

Czas trwania: 4 godziny. Cena - 90 USD za osobę.

Экскурсия-пикник

Wycieczki krajoznawcze

Na Malediwach jest niewiele ciekawych miejsc, a prawie wszystkie organizowane są wycieczki. Główne atrakcje turystyczne znajdują się głównie w Mężczyzna :

Пятничная мечеть