Oryginalność, oryginalność, indywidualność - cechy, które zawsze są mile widziane w stylowy sposób. Dzisiaj tworzenie unikatowych obrazów nie jest takie proste. W końcu każda fashionistka stara się być trendy i być zgodne z trendami mody. Dlatego styliści proponują wprowadzenie elementów o nietypowym stylu do modnego kokarda. Jednym z najważniejszych dzisiaj są ubrania w styl etno . Kierunek etniczny w szafie to nie tylko niezwykłe kombinacje odcieni, ale także gwarancja wygody i komfortu.

Sukienki uważane są za jasny atrybut etnicznych ubrań. Początkowo ta odzież identyfikowała kobiecość, dzięki wygodnemu, swobodnemu krojowi, często o kształcie litery A lub dopasowanej sylwetce. Takie modele nie ograniczają ruchu, ale jednocześnie nie kryją elegancji i wdzięku. Dziś sukienki w stylu etno krótkim zyskały dużą popularność. Projektanci oferują wyrafinowane tuniki, które z powodzeniem łączą się z nowoczesnymi trendami mody w niższej szafie. Takie zespoły podkreślają równowagę, która do pewnego stopnia jest trudna do osiągnięcia, co uzupełnia obraz pikanterią i ekscentrycznością. Sukienki Ethno wyróżniają się atrakcyjnymi połączeniami odcieni, a także ozdobnymi wzorami i dekoracją w postaci frędzli, haftu. Często takie modele są ozdobione asymetrycznymi, luźnymi rękawami i wysokim stanem. Najczęstsze odcienie to pastelowe, bordowe, ciepłe odcienie brązu.

Obuwie w stylu etno

Buty Ethno, podobnie jak ubrania, są wygodne i oryginalne. Takie modele charakteryzują się płaską podeszwą lub stabilnym bucie. Również buty w stylu etno dobrze dopasowują stopę. Jasny design, ornament i kontrastujące kombinacje kolorów - atrybut modeli stylu etnicznego.

odzież etno1odzież etno2odzież etno3
etno odzież4odzież etno5odzież etno6
odzież etno7odzież etno8ethno odzież9