Jeśli jesteś wyjątkową osobą, lubisz wyróżniać się z tłumu, a także kluby rock and roll i disco, wtedy buty Ed Hardy są stworzone specjalnie dla Ciebie. Dzięki charakterystycznym rysunkom są rozpoznawalne i kochane na całym świecie. Nawet gwiazdy w okresie, kiedy nie trzeba iść na czerwony dywan, nosić takie buty z przyjemnością.

Trochę historii marki

W 2004 roku, dzięki uznanemu projektantowi Christianowi Odizhe, świat zobaczył kreacje nowego domu mody Ed Hardy. Nazwa domu pochodzi od słynnego tatuażysty Eda Hardy'ego, który zasłynął ze swoich niesamowicie pięknych i stylowych dzieł. To on pierwszy zaczął używać elementów japońskiego stylu w tatuażach. I zrobił to tak umiejętnie, że jego rysunki wciąż inspirują tworzenie nowych, modnych modeli ubrań, butów i innych akcesoriów. Niezwykły i skomplikowany wzór tatuażu stał się tak popularny wśród młodych ludzi i gwiazd rocka, że ​​marka rozwija się w dość wysokim tempie i dzisiaj.

Cechy obuwia damskiego Ed Hardy

Wygląd butów Ed Hardy jest jasny i nasycony, więc nierozpoznanie ich i niezauważenie jest dość trudne. Istnieje kilka głównych cech muralu tego buta:

  • stylizowane serca;
  • czaszka;
  • róże;
  • tygrysy i smoki w stylu japońskim;
  • graficzne napisy.

Trampki damskie Ed Hardy bardzo często ozdobione są nie tylko jasnymi różami, ale również kryształkami, dzięki czemu są niezwykle piękne i stylowe. Dzięki oryginalnemu i niepowtarzalnemu wzornictwu buty te cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród nastolatków, jak i fanów różnych imprez.

Materiał do produkcji

Najczęściej trampki Hardy wykonane są ze skóry i zamszu. Ta opcja jest odpowiednia na wiosnę i jesień, a także na okres zimowy. Ale na lato lepiej wybrać modele tekstylne, które będą lekkie i mniej gorące. Co więcej, jakość takich butów jest bardzo wysoka i można je łatwo prać bez obawy o bezpieczeństwo ich wyglądu.

Co założyć tenisówki Ed Hardy?

Trampki Ed Hardy idealnie pasują do zgranych dżinsów lub bloomerów. Obraz można uzupełnić skórzaną kurtką, stylową czapką lub czapką w tym samym stylu. Pasują również do odzieży sportowej. Styl casual, streetwear, a nawet "glamour" - wszystko to idealnie komponuje się z tak misternymi butami.

Jasne i stylowe trampki przynoszą myśli o wolności, motocykl Harley Davidson i rock and roll . Jest to rodzaj refleksji amerykańskiego ducha, marzenia o artystycznym i luksusowym życiu, a także oryginalności i indywidualności człowieka.

Sneakers Ed Hardy 1Sneakers Ed Hardy 2Sneakers Ed Hardy 3
Sneakers Ed Hardy 4Sneakers Ed Hardy 5Sneakers Ed Hardy 6
Sneakers Ed Hardy 7Sneakers Ed Hardy 8Ed Hardy 9 tenisówek