W zimną lub gęstą zimową pogodę, nawet najwyższej jakości skórzane buty nie zawsze pozwalają na utrzymanie stopy w cieple. Jeśli musisz być na antenie przez długi czas (przez zajęcie lub chodzenie z dziećmi), zwróć uwagę damskie buty zimowe firma Demar.

Detiki Demar: kilka faktów z historii producenta

Firma została założona w 1978 roku. Wtedy priorytetem były buty i wszelkiego rodzaju prace rozwojowe wyłącznie dla polskiej armii. Do tej pory producent dostarczał i produkuje obuwie dla wojska zarówno w Polsce, jak i innych krajach.

Z biegiem czasu popularność produktów wzrosła i nadszedł czas na nowe osiągnięcia. Tak więc pojawiły się nowe linie do łowiectwa i rybołówstwa, buty robocze, linia butów dla dzieci i rekreacja.

Ta firma oferuje doskonałe połączenie wysokiej jakości i przystępnych cen. Jest to wersja budżetowa obuwia zimowego do intensywnych mrozów i wysokiej wilgotności. Dumar Demar wytrzymuje temperatury do -25 ° C i jednocześnie eliminuje konieczność stosowania par par skarpet lub dodatkowej izolacji.

Damski dutik Demar: więcej o modelach

Buty te trudno nazwać kobiecym lub stylowym, ale pod pewnymi warunkami będzie to idealne rozwiązanie. Jest kilka ładnych wyglądów, które można zabrać na długie spacery po śniegu.

  1. Kobieta dutik Demar Lucky. Górna warstwa wykonana jest z materiału tekstylnego i całkowicie niesprzedanego. Tkanina ma wysoką odporność na zużycie. Z powodu koronki, którą dokręcasz na wierzchu, twoja stopa będzie ciepła, a wiatr lub wilgoć nie wpadną do środka. Dolna część wykonana jest ze specjalnego termoplastycznego kauczuku. Nie tylko zachowuje elastyczność, ale pozostaje plastyczny nawet w najniższych temperaturach. Ciepło nóg zapewnia specjalna wyjmowana część Demar dutik. Jest to filcowy filcowy but składający się z dwuwarstwowego materiału, pomiędzy tymi warstwami znajduje się folia aluminiowa. W rezultacie materiały te odbijają ciepło wewnątrz i nie opóźniają nadchodzącego przeziębienia. Ten model jest dostępny w kilku kolorach: niebieskim, czarnym lub brązowym.
  2. Stosunkowo nowy model dla nastolatków i dorosłych Przekroczyć bardziej zaawansowaną wersję. Podobnie jak większość modeli, ten ma sznurek ściągający u góry i tekstylną cholewkę. Buty nie są mokre ze względu na gumowe dno, nie zsuwają się. Podeszwa zimowa Dutik Demar wykonana jest z połączenia poliuretanu i izolacji, podszewka wykonana jest ze strzyżonej skóry owczej, która jest nakładana na filc. Wszystko to zapewnia ciepło nogom, a membrana nie pozwala, aby to ciepło dostało się na zewnątrz.
  3. Jeśli szukasz butów na cieplejszy czas, lub na błoto i deszczową pogodę, dutik Demar Pico Ci odpowiada. Jest to opcja półzima, zaprojektowana na okres jesienno-zimowy. Są to obuwie połączone (górna część wykonana jest z wodoodpornego materiału, a dolna część z gumowych kaloszy) z ociepleniem ze sztucznego futra. Zimowe manekiny Demar będą odpowiednie na stosunkowo ciepłą, ale pełną śniegu zimę. Model wykonany jest w kolorze granatowym z szarą podeszwą. Futro czarne, nieusuwalne. Mokra pogoda o temperaturze -5 ... + 10 ° jest uważana za idealne warunki dla takich butów. Doskonałe rozwiązanie do chodzenia z wózkiem lub spaceru ze zwierzakiem.

Rozmiar siatki dutika z Demar

Teraz kilka słów o wyborze rozmiaru. Buty są pełnej długości i dla każdego modelu producent wskazuje długość stopy, która jest zaprojektowana dla rozmiaru. Po prostu kładziesz stopę na kawałku papieru i mierzysz największą odległość. Następnie spójrz na tabelę rozmiarów. Każdy model ma własną siatkę rozmiarów, gdzie już uwzględniono dodatkowe centymetry wydłużania i pęcznienia stopy w ciągu dnia, skarpetki i miejsce do przechowywania ciepła.

Dutiki Demar 1Dutiki Demar 2Dutiki Demar 3
Dutiki Demar 4Dutiki Demar 5Dutiki Demar 6
Dutiki Demar 7Dutiki Demar 8Dutiki Demar 9