Nastoletnie manekiny to buty zaprojektowane z myślą o młodej widowni, idealnie zaprojektowane na potrzeby nóg zimą.

Zalety tych butów są oczywiste:

  • lekkość;
  • dużo izolacji;
  • gęsta podeszwa z antypoślizgiem;
  • w linii nastolatków - jasny oryginalny design.

Recenzja modne buty Dutik

Teraz rozważ dostępne modele dutikov dla szerokiego grona odbiorców.

Keddo

Biały dutik ze srebrnymi płatkami śniegu przyciąga delikatnym odbitym śniegiem. Rzucanie śnieżkami i chodzenie po zimowych uliczkach w tych butach jest nie tylko ciepłe, ale także przyjemne. Uzupełnij styl o białe rękawiczki i czapkę z niebieskimi, różowymi lub srebrnymi płatkami śniegu.

Skandia

Praktyczna czarno-biała klatka, pompon z futra i zamek z przodu sprawiają, że model Scandia jest wygodny i jasny.

Cooper

Obowiązki dla dziewczynek z tej marki mają średnią wysokość sadzenia w okolicy podudzia, ale to nie czyni ich mniej wygodnymi - szeroka rowkowana podeszwa sprawia, że ​​czujesz się pewnie na śliskich ulicach, a przyjemny etniczny wzór w brązowych odcieniach poprawia kompatybilność kolorów butów z odzieżą wierzchnią i dżinsami .

Vitacci

Modne kołdry rosyjsko-włoskiej marki Vitacci wyróżniają się jasnym zwierzęcym nadrukiem - lampart w różnych kolorach (beżowy, niebieski, różowy) sprawi, że obraz będzie jasny. W modelach zastosowano zaokrągloną nasadkę chroniącą stopę przed uderzeniami, a elastyczne wstawki na wysokim bucie pozwalają na aktywne życie bez trudności.

Baon

Stylowy dutik tej marki może być wysoki lub mieć średnie dopasowanie blatów, ale wszystkie modele będą miały jasny nadruk. Na szczególną uwagę zasługują "kwiatowe" dutik z nadrukiem roślinnym w srebrno-niebieskich, biało-żółtych lub głębokich odcieniach różu. Aby lepiej utrzymać ciepło, projektanci umieścili linkę z elementem ustalającym na kości piszczelowej w każdym modelu duetu od Baona.

Dutiki dla nastolatków 1Dutiki dla nastolatków 2Dutiki dla nastolatków 3
Dutiki dla nastolatków 4Dutiki dla nastolatków 5Dutiki dla nastolatków 6
Dutiki dla nastolatków 7Dutiki dla nastolatków 8Dutiki dla nastolatków 9