Zaproszenie na wesele jako gość wymaga pewności kod ubioru i wybór odpowiedniej sukienki dla dziewczynek. Ważne jest, aby wyglądać odpowiednio, pięknie i jednocześnie wygodnie w wybranej toalecie.

Piękna suknia ślubna dla gości

Wybór idealnej sukni dla gościa zależy od kilku czynników. Po pierwsze, jest to status wydarzenia i kolor ślubu. Tak więc, jeśli jesteś zaproszony na odprężającą imprezę poza miastem, która rozpoczyna się jeszcze przed zmrokiem, będzie to odpowiedni wybór letniej sukienki na wesele jako gość, który będzie miał średnią lub krótszą długość i prostą sylwetkę. W przypadku bardziej formalnych wydarzeń, sukienki koktajlowe , a jeśli nowożeńcy planują zrobić prawdziwy odbiór społeczny, to nie można obejść się bez sukienki na podłodze. Konieczne jest także poszanowanie życzeń pary, jeśli zdecydują się poświęcić ślub na konkretny temat lub wybrały główny kolor i wybrać strój w określonym stylu lub odcieniu. Zwykle wszystkie dodatkowe życzenia dotyczące stylu lub kolorów sukienek na wesele dla gości są wskazane w zaproszeniu na uroczystość.

Drugim ważnym aspektem wyboru sukienki jest indywidualna figura dziewczynki. Zatem sukienki na wesele dla pełnych gości nie powinny być wykonane z materiału zbyt przezroczystego lub błyszczącego, a otwarty styl również jest nie na miejscu. Najlepsze sukienki są długie i średniej długości z eleganckimi sylwetkami z pięknej, gęstej, matowej tkaniny. Wybierając odpowiednią toaletę, powinieneś skupić się nie tylko na modnych w tym sezonie sukienkach dla gości weselnych, ale także na tym, jakiego rodzaju figury dla każdej konkretnej dziewczyny.

Należy również wziąć pod uwagę o tej porze roku ślubu. Suknie na ślub jako gość w lecie są dopuszczalne z bardziej otwartymi stylami i krótkimi spódnicami niż w zimnych porach roku.

Status gościa na weselu i życiu ma również wpływ na wybór toalety. Niezamężna młoda dziewczyna może pozwolić sobie na bardziej szczery strój niż kobieta w wieku lub już wyszła za mąż za dziewczynę. Dla tych, którzy pojawiają się na uroczystości z parą, lepiej jest myśleć nad wspólnym obrazem, aby wyglądać jak najbardziej harmonijnie. Jeśli na danym ślubie jesteś zwykłym gościem, wybór toalety pozostaje całkowicie w granicach Twojego gustu i życzeń, ale jeśli masz zaszczyt zostać świadkiem lub druhną, powinieneś wysłuchać jej opinii na temat twojego wyglądu. Najlepiej zharmonizować się z suknią ślubną będą wieczorowe sukienki na podłodze.

sukienka na ślub jako gość10sukienka na ślub jako gość11sukienka na wesele jako gość12
sukienka na wesele jako gość13sukienka na wesele jako gość14sukienka na wesele jako gość15

Zakazy na sukience dla gości weselnych

Istnieje kilka modnych tematów tabu, które powinny zniechęcić cię do kupienia nawet najbardziej eleganckiej sukienki na wesele dla gościa. Chęć zaćmienia oblubienicy jest uważana za nierozsądną podczas tej uroczystości, dlatego nakłada się zakaz mody na sukienki ze wszystkimi odcieniami bieli (że suknia ślubna kontrastuje z wszystkimi innymi obrazami) jak również zbyt bogato zdobione opcje (szczególnie jeśli wiesz, że panna młoda preferuje skromny styl i wybierze sukienkę bez biżuterii). Ponadto uważa się za niepożądane posiadanie czarnego koloru na weselu, ale tylko wtedy, gdy nie jest to kwestia towarzyskiego wydarzenia o statusie z czarnymi krawatami.

Twoja sukienka jako gość nie powinna być zbyt przezroczysta ani otwarta, chociaż dopuszczalne są cięcia, dekolt na piersi lub plecach, krótkie spódnice, ale nie wszystkie naraz. W każdym razie strój na wesele powinien wyglądać bardziej skromnie i elegancko niż toaleta dla klubu nocnego. Jeśli świętowanie zaczyna się za dnia, warto zrezygnować z modeli ozdobionych paillettes lub mnóstwem błyszczących elementów.

Uznaje się również za niewłaściwe całkowicie lekceważyć kodeks ubioru, jeśli jest on określony w zaproszeniu, ale nie jest konieczne wydawanie dużych sum na zakup stroju tematycznego, wystarczy uzupełnić toaletę odpowiednimi dodatkami, a sukienka będzie grać w nowy sposób.

sukienka na wesele jako gość1sukienka na wesele jako gość2sukienka na wesele jako gość3
sukienka na wesele jako gość4sukienka na wesele jako gość5sukienka na ślub jako gość
sukienka na wesele jako gość7sukienka na wesele jako gość8sukienka na ślub jako gość9